Kategorie

Čistička vzduchu: pomocník nejen pro alergiky

Jestliže máte doma alergika, s velkou pravděpodobností vlastníte i čističku vzduchu. Pokud tomu tak není, zkuste zvážit její koupi. Zvláště pokud jste rodiče dětí trpících alergickým astmatem.

V tomto případě každý den oceníte výhody čističky, které povedou ke zlepšení zdraví vašich dětí. Čističky totiž odstraňují ze vzduchu nečistoty, které výrazně zatěžují především dýchací systém. Vzduch v uzavřených místnostech bude díky čističkám vzduchu zbaven prachových částic, virů, bakterií, alergenů, ale i nepříjemného zápachu, včetně zápachu cigaretového kouře. Vaše děti budou lépe dýchat, sníží se jejich nemocnost a dojte ke zlepšení jejich chronických problémů. Čistička odstraňuje chronické problémy Špatný vzduch nezatěžuje pouze imunitní systém astmatiků a alergiků, ale každého z nás. Často je příčinou chronických problémů, jako jsou bolesti hlavy, pálení očí, škrabání v krku, permanentní rýma, nespavost či chronická únava. Na rozvoj těchto problémů má vliv náš způsob života, který se za posledních několik let významně změnil. Stále častěji totiž trávíme čas v uzavřených prostorách, málo chodíme ven, málo větráme, a když okna otevřeme, tak si domu pouštíme smog a zápach. Tento životní styl, který je pro nás již samozřejmostí, se velmi špatně odráží na našem zdraví. Naštěstí jsou tu čističky vzduchu, které tyto problémy odstraňují. Jejich součástí je skupina filtrů, přes kterou je nasáván a následně pročišťován vzduch, který se zbavený všech škodlivin vrací zpátky do uzavřené místnosti. Jednoduchý mechanismus filtrace vzduchu odstraňuje problémy i tam, kde lékaři a jejich léky selhávají. Výběr čističky Při výběru čističky se rozhodujte kromě jiného i podle velikosti místnosti. Čistička by měla mít dostatečný vzduchový výkon, který by měl být alespoň dvojnásobný než je objem místnosti. Kromě ceny a vzduchového výkonu se zajímejte o typ filtrace a hlučnost přístroje. Nezapomeňte, že budete chtít čističku používat i během spánku, při kterém by vás nic nemělo rušit. Dobrou volbou jsou např. čističky IONIC CARE fungující na principu elektronového větru. Tyto čističky obohacují vzduch v místnosti o tzv. vzdušné vitamíny (záporné ionty), u kterých byl prokázán blahodárný účinek na organismus. Navíc jsou velice tiché, a proto do domácností ideální.


 CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE je česká firma s tradicí specializující se na prodej ventilátorů a klimatizací. Získali jsme prestižní mezinárodní ocenění důvěry obchodních partnerů AAA, zařadili jsme se tak mezi 0,2 % nejspolehlivějších firem v ČR s nejvyšší spolehlivostí a kredibilitou. Kromě ČŘ působíme úspěšně i na německém trhu.

ab
ab
ab
ab
ab