Kategorie

Budiž světlo aneb skleněné tvárnice v interiéru, II. část

I když jsou na českém trhu hojně zastoupeni také zahraniční výrobci, ani naše firmy nezůstávají pozadu. Jednou z nich je duchcovská firma Vitrablok, která dodává na trh skleněné tvárnice nejvyšší kvality.
Především v moderních interiérech naleznou uplatnění tvárnice nové řady JANUS, které jsou opatřeny dvěma rozdílnými designy, jež je možné díky použité speciální technologii různě kombinovat. Skleněné tvárnice JANUS umožňují vytvořit dva rozdílné rozptyly světla, dvě rozdílné atmosféry na obou stranách lesklé plochy tvárnice, čímž vznikají mnohonásobné světelné obrazce, které se mění v závislosti na bodu pozorování a na úhlu dopadajícího světla. Při jejich kombinaci se můžete nechat vést vlastní intuicí, nebo se nechat inspirovat řadami připravenými firmou (velké množství různého použití a technické parametry tvárnic najdete na www.ceskeluxfery.cz).

Skleněné tvárnice jako dělící zeď v ložnici

Pro každého něco, aneb každý si přijde na své

Firma nabízí v řadě JANUS tři různé druhy tvárnic. Storty se svými zvlněnými liniemi odráží světlo do neočekávaných směrů, Cloudy ocení příznivci přirozeného průchodu světla a Icy ti, kteří přestože použijí skleněné tvárnice, touží po pocitu intimity.

Barevná hra světel v interiéru

Hra světla a barev

S Raiffeisen stavební spořitelnou si již dnes můžete splnit své sny. Využijte nabídku výhodných úvěrů a stavebního spoření. Spolehněte se na perfektní servis, vstřícný přístup a v některých parametrech dokonce výjimečné podmínky! Přesvědčte se zde
Skleněné tvárnice řady IRIS dodají vašemu bytu barvu a teplo. Tvárnice nejsou vhodné pro použití v exteriérech a neměli by být vystaveny přímému slunečnímu světlu. Jsou určené výhradně pro  interiéry, kde dokáží vytvořit bohaté a nádherné světelné efekty. Vyrábějí se ve dvou provedeních: Brilly a Matty. Řada Brilly zahrnuje 9 rozdílných barev a rozjasní interiér živými tóny, zatím co skleněné tvárnice Matty dodají interiéru lehkost. Zajímavé a hřejivé prostředí, které vytvářejí tvárnice z řady IRIS se uplatní  zejména při dekoraci klubů, kaváren a jiných prostor určených na zábavu a relax. Díky výjimečným tepelným a akustickým izolačním vlastnostem a bezpečnosti, jednoduchosti údržby, odolnosti proti požáru a mechanické destrukci jsou skleněné tvárnice vhodné pro všechny stavební, designerské a dekorativní účely.
ab
ab
ab
ab
ab