Kategorie

Bez betonu to nejde, ale můžete si vybrat ten nejlepší!

(komerční sdělení) Svět bydlení a domů se bez betonu téměř neobejde, ale jak vybrat ten nejlepší? V současné době se beton jako materiál posunul ve vývoji a v inovativnosti do zcela jiné úrovně, než jsme byli zvyklí. Podívejte se na speciální betonové produkty, které jsou vyráběny s důrazem na ekologii.
Tento článek vám nabízí jednu z cest, jak si vybrat beton do hrubé stavby, stejně jako některé speciální produkty jako jsou lité anhydritové podlahy, či v Čechách výjimečný litý vymývaný beton GraniSol s přírodním vzhledem. Předním výrobce celé řady betonů, firma CEMEX, si zakládá na vysoké kvalitě a ekologičnosti svých výrobků. Její speciální produkty jsou nejen vysoce kvalitní, ale hlavně je jejich výroba řešena s důrazem na ekologii. Seznamte se s nejekologičtějším a inovativním betonem. Poznejte betonové speciální produkty.

Popis sortimentu CEMEX

• široká škála betonů

CEMEX patří mezi přední výrobce betonu v České republice, kde provozuje více než 50 betonáren. Nabídka zahrnuje čerstvý beton, speciální betony, lité podlahové potěry, cementové potěry a pěny, samozhutnitelné betony apod.

• přírodní tříděné kamenivo

Vysoce kvalitní přírodní těžené kamenivo tříděné i netříděné, písek a zahradní kámen. Tříděné kamenivo vyrábíme v několika frakcích tak, abychom splnili požadavky na certifikované betonové směsi. Veškeré technologické postupy splňují náročná kvalitativní kriteria. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001.

• lité anhydritové potěry AnhyLevel

AhnyLevel je samonivelační podlahový potěr na bázi síranu vápenatého. AnhyLevel se vyznačuje snadnou zpracovatelností, rychlou pokládkou a vysokou finální pevnosti. Umožňuje vytvoření dokonalé rovné podlahové plochy pod finální nášlapné vrstvy a je ideálním řešením pro maximální efektivitu systémů podlahových topení. V dnešní době se použití potěru AnhyLevel řadí mezi nejspolehlivější podlahové technologie s výraznou eliminaci vzniku poruch v podlahových konstrukcích.

• sádrové potěry AlfaLevel

AlfaLevel je litý podlahový potěr na bázi hemihydrátu síranu vápenatého – tzv. alfasádry. Oproti potěrům na bázi anhydritu (AnhyLevel) je dříve pochozí a pro lepené podlahoviny není třeba povrch potěru brousit (nevytváří tzv. šlem). Potěr AlfaLevel je vhodný jako podkladní podlahové vrstvy ve vnitřních suchých prostorách všech typů bytové, občanské i průmyslové výstavby, v novostavbách i rekonstrukcích.

• lité cementové potěry CemLevel

CemLevel je speciálně modifikovaný cementový potěr,  který je specifický vysokou tekutostí a zároveň minimálním smršťováním při zrání a schnutí. Cementový samonivelační potěr CemLevel nalézá uplatnění hlavně v místech, kde není možné použít  anhydritových potěrů např. z důvodu trvalé vlhkého prostředí, nebo v prostorech s požadovanou a garantovanou pevností cementové podlahy.

• lité izolační cementové pěny PoroFlow

PoroFlow  je litá izolační směs  na bázi pěnobetonu případně s doplněním polystyrénu. Umožňuje snadné a rychle provedení tepelné izolace a vyrovnání jakéhokoliv podkladu bez ohledu na velikost a rozsah nerovností. nebo výskytů instalačních rozvodů. Díky své tekutosti a přizpůsobivosti je snadné nastavení potřebné nivelety a vytvoření spolehlivého, kompaktního podkladu. PoroFlow  je možné provádět ve spádu až 8 %.

• lehce zhutnitelné a samozhutnitelné betony Compacton

Compacton je řada lehce zhutnitelných a samozhutnitelných betonů přinášející moderní a spolehlivý způsob betonáže. Compacton působením své vlastní váhy vyplní jakýkoliv tvar bednění, dostatečně obalí armaturu a zbaví se vzduchových pórů bez nutnosti strojního vibrování. Realizace plošných konstrukcí je rychlá a přesná.

• transportní zdící malta ReadyMalt

ReadyMalt  je hotová cementová zdící malta se zpracovatelností až 36 hodin, určená k přímému zpracování na stavbě. Použití transportních malt je moderním řešením výstavby s omezenou skladovací a výrobní plochou, nebo nedostatečným zdrojem energií pro lokální výrobu. ReadyMalt  přináší efektivní a čisté zdění na vaše stavby. Optimálně nastavená konzistence umožňuje použití pro ložnou tloušťku spáry 7 – 14 mm. Tuhnutí  ReadyMalt  nastává ihned po kontaktu s nasákavými materiály.

• dekorativní beton s vymývaným povrchem GraniSol

GraniSol je speciální systém provádění betonových ploch s vymývaným povrchem, kdy je umožněno kontrolovaným vymýváním zvýraznit charakter  přírodního kameniva přímo na místě realizace. Široké spektrum barev a vzhledů tak dává vysokou užitnou výhodu betonu, jenž je citlivě a esteticky zakomponován do okolního prostředí. Více informací o produktech naleznete na www.cemex.cz a www.specialni-produkty.cz. kontakty: Telefon: +420 257 257 400 Fax: +420 257 257 480 E-mail: cz-cemex@cemex.com Web: www.cemex.cz, www.specialni-produkty.cz Adresa: Řevnická 170/4, 15521 Praha
ab
ab
ab
ab
ab