Kategorie

Alistair Mackintosh- prodej a výroba dlažby a obkladů

Výběr vhodné dlažby nebo obkladů může být pro laika dosti problematický, proto vám přinášíme pohled na internetovou prezentaci firmy Alistair Mackintosh, britské společnosti zabývající se výrobou a prodejem rozličných typů dlažeb a obkladů.
Hlavní předností je velký výběr materiálů a rozměrů, ve kterých jsou produkty nabízeny. V portfoliu nalezneme vápenec, mramor, žulu, ale také obyčejný kámen nebo leštěný porcelán. Další výhodou oproti konkurenci je obrovská výstavní plocha (o rozloze 1850m2), kde najdete všechny dostupné typy výrobků, které se momentálně produkují. Produkce, která je k dispozici skladem představuje objem 2 000 tun zboží.

Samotné stránky nabízí velké množství informací, ať již o firmě, jejím vývoji a současnosti, tak samozřejmě zejména o produktech. Najdete zde podrobný popis jednotlivých materiálů, které se k výrobě používají, informace o jejich těžbě a také ukázkové fotografie. Také zde naleznete fotografie přímo z předváděcích hal, samozřejmě zachycující úchvatné kompozice materiálů a vybavení domácnosti. Zajímavostí jsou jistě stránky věnované designu koupelen ve spojení s dodávanými produkty (dlažba i obklady) nebo podobně tématicky laděné stránky o kuchyních. Informace o firmě jsou dosti obsáhlé, najdete zde samozřejmě mapku, adresu ale také okénko do historie firmy (která sahá až do roku 1973).

Stránky jsou stylově pěkně provedené, nicméně bych zmínil chybu, která se objeví pří rozlišení vyšším než 800*600px a projevuje se posunutím menu do střední části prezentace. Jinak je bez problémů zobrazitelná v klasických prohlížečích. www: www.alistairmackintosh.co.uk
ab
ab
ab
ab
ab