Kategorie

Aktivně za Pasivními domy 2007

Čeká vás stavba nebo rekonstrukce domu? Chtěli byste bydlet v domě, který spotřebuje o 85% až 90% méně energie než obvyklé budovy? Chcete bydlet zdravěji a pohodlněji? Pokud alespoň na jednu otázku můžete odpovědět ano, tak jste tady správně…
Ve dnech 10. - 11. 10. 2007 proběhne v areálu brněnského výstaviště pod záštitou primátora statutárního města Brna Romana Onderky již 3. ročník mezinárodní konference Pasivní domy 2007. Konference je určena všem, kdo se zajímají o nejnovější informace o vývoji a dění na poli pasivních domů. Mezi hlavní témata konference patří např.
  • architektonická a technická řešení pasivních domů
  • rekonstrukce podle zásad konceptu pasivního domu
  • inovativní výrobky a technická řešení
  • kvalita vnitřního prostředí v pasivním domě
  • pasivní stavby občanského vybavení
Příspěvky na konferenci budou simultánně tlumočeny. Součástí konference je taktéž bohatý doprovodný program. Široká laická veřejnost zřejmě nejvíce ocení tématicky zaměřenou odbornou výstavu.Vstup na ni je bezplatný a její návštěvníci budou moci získat množství cenných informací o výrobcích, technologiích, materiálech, nových systémech a službách dostupných v České republice. Výstava se koná v předsálí konferenčních místností a je určena nejen pro účastníky konference, ale též pro potencionální investory, architekty a projektanty, zástupce jak stavebních firem, tak výrobců stavebních prvků či bytových družstev. Podrobnější informace o připravované konferenci, vysvětlení pojmu pasivní dům, odkazy a seznam dostupné literatury naleznete na stránkách Centra pasivního domu http://www.pasivnidomy.cz/ .
ab
ab
ab
ab
ab