Kategorie

10 vánočních dárků, které draze jenom vypadají

Sháníte ještě dar pro někoho blízkého? Využijte naše tipy na dárky do domácnosti, které vypadají jako drahý autorský design, ale ve skutečnosti vás budou stát jen pár stovek.
Pohledný design vůbec nemusí být drahý. Inspirujte se našimi tipy na dárky na poslední chvíli. Vybrali jsme deset kousků, které jsou běžně dostupné a žádný z nich vás nebude stát víc než tisíc korun.

1. Slánka a pepřenka

Slánka s pepřenkou v podobě anděla a ďáblíka Anděl a čertík k Vánocům dávno patří, ale v porcelánové verzi mohou těšit celý rok. Komplet se prodává i s dřevěným podstavcem v obchodě This&That za 150 korun.

2. Červená mísa na ovoce

"Drátěná" mísa na ovoce je k dispozici v červené nebo bílé. Svěže barevný detail dodá interiéru neopakovatelný efekt, zvlášť pokud je tou barvou červená. Pokud byste raději něco klasičtějšího, tato velká mísa na ovoce se dá koupit i v bílé barvě. K dostání v IKEA za cenu 499 korun.

3. Hodiny z příborů

Hodiny z příborů se hodí hlavně do kuchyně. Vtipný nápad se hodí hlavně jako dárek mezi přáteli, ale určitě s ním uděláte radost každému, kdo má smysl pro humor. Hodiny se samozřejmě budou nejlépe vyjímat v kuchyni. Seženete je v Kice za 399 korun.

4. Sada skleněných flakonů

Barevné retro flakony se budou na poličce krásně vyjímat. Křehká barevná nádhera s odkazem na staré časy také nemusí být drahá a nemusí vždy pocházet ze starožitnictví. Sada tří rozdílných flakonů by měla potěšit každou elegantní dámu. Prodává IKEA, sada stojí 199 korun.

5. Stylová černá nebo stříbrná lampa

Pokud se vám černá lampa zdá příliš tmavá, můžete si ji pořídit ve stříbrné barvě. Podobné často najdete v nabídkách designových obchodů, tahle je ovšem o poznání dostupnější. Navíc si můžete vybrat mezi černým a stříbrným provedením. Stojí 830 korun a najdete ji v This&That.

6. Obraz Coco Chanel

Obraz Coco Chanel dodá interiéru styl. Blízkému člověku s vybraným vkusem darujte stylizovaný portrét ikony módního průmyslu, Coco Chanel. Potištěné plátno na rámu je rovnou připraveno k pověšení, koupíte je v IKEA a bude vás stát 998 korun.

7. Bio krb do interiéru

Stolní krb na bioetanol nezamoří váš interiér kouřem ani popelem. Za pár korun si obdarovaný může prohřát byt útulnou atmosférou, kterou zajistí stolní krb na bioetanol. Žádný kouř a popel, jenom krásně zkrocený plamen. Najdete v This&That za 599 korun, k dispozici jsou i větší velikosti.

8. Podnos na ovoce

Kovový podnos můžete koupit v bílé nebo stříbrné. Vločku nebo bílou květinu evokuje kovový podnos na ovoce, který dostanete buď právě v bílé, nebo stříbrné barvě. Na jednoduše krásném kousku se budou výraznější barvy skvěle vyjímat. Prodává IKEA za 499 korun.

9. Sada vysokých svícnů

Sada tří svícnů různé velikosti krásně doplní obývací pokoj nebo ložnici. Žádné Vánoce by samozřejmě nebyly kompletní bez svíček. Sadu tří svícnů můžete pořídit buď v červené, nebo v klasické bílé barvě. Obě varianty najdete v IKEA a budou vás stát 299 korun.

10. Buldok na mazlení

Pejsek se bude líbit dospělým i dětem. Rádi byste sáhli po něčem originálnějším? Skvěle se bude hodit polštářek ve tvaru buldoka. Je vycpaný polystyrenovými kuličkami, takže se o něj dá pohodlně opřít, a je dostupný ve fialové, hnědé a tmavě šedé. Prodává This&That za 390 korun.
ab
ab
ab
ab
ab