Kategorie

1. kolo vánoční soutěže Raiffeisen stavební spořitelny a magazínu Svět bydlení

Vážení čtenáři, jak jsme vás již informovali, začíná 1. kolo velké vánoční soutěže, kterou pro vás připravila Reiffeisen stavební spořitelna ve spolupráci se Světem bydlení.
 

Od dnešního dne až do 10. prosince můžete odpovídat na soutěžní otázky prvního kola, které najdete v soutěžním formuláři. Ti z vás, kteří v odpoví správně na soutěžní otázky, budou zařazeni do slosování o ceny, v němž vylosujeme tři výherce.

Ceny 1. kola

 

1. cena

poukázka na nákup v internetových obchodech VltavaStores.cz v hodnotě 2.000,-Kč

2. cena

balíček knih nakladatelství Computer Press  v hodnotě 1.500,-Kč

3.cena

balíček knih v hodnotě 1.000,-Kč

 

 

Pokud současně odpovíte správně alespoň na jednu ze dvou hlavních soutěžních otázek, budete zařazeni do hlavního slosování. V něm vylosujeme deset výherců celé soutěže, kteří mají možnost získat některou z lákavých hlavních cen. V případě, že máte zájem zúčastnit se pouze hlavního slosování, stačí správně odpovědět alespoň na jednu ze dvou hlavních soutěžních otázek. Nápovědu k jednotlivým otázkám můžete najít ve článcích, uveřejněných na stránkách Světa bydlení. Na tyto články odkazujeme přímo v zadaných otázkách. Hodně štěstí v soutěži přeje redakce Světa bydlení a Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

 
ab
ab
ab
ab
ab