Kategorie

Zličínský dvůr podruhé

Stejně jako úspěšné seriály mají svá pokračování, tak navazují i bytové projekty v dobrých lokalitách. Nejčastěji to bývá za městem v dosahu služeb. Pražský Zličín se zdá být ideální polohou.
 
Společnost Hollycourt Developments Czech to potvrzuje. „Zájem o tuto lokalitu neustále roste a ti, kteří s výběrem bytů I.etapy váhali, si mohou vybrat některou z 96 bytových jednotek v osmi viladomech etapy druhé…,“ píše na svých internetových stránkách a nabízí prohlídku vzorového bytu.
 

Nejen byty, ale i domy

Jedním z důvodů úspěšného prodeje první etapy byla podle managementu společnosti kromě žádané lokality i ta skutečnost, že architektura a především velikost jednotlivých třípodlažních viladomů evokuje komorní atmosféru rodinných domků. Architekti respektovali momentálně nejžádanější dispoziční a velikostní požadavky trhu a navrhli byty o velikosti 2+kk a 3+kk. Cena bytových jednotek začíná mírně nad hranicí dvou miliónů korun, rodinné domy se prodávají v ceně od 5 695 000 korun.
 

Navštivte vzorový byt

Vybírat místo, které se možná na dlouhé roky stane novým domovem, pouze na základě vizualizací může být pro mnohé zájemce nepředstavitelné. Ve Zličínském dvoře se lze podívat na vzorový byt a promluvit si v příjemném rezidenčním areálu s některým z desítek nových obyvatel, kteří se sem nastěhovali už před Vánocemi minulého roku.
 

Zličín a okolí láká

Ve Zličíně je vše podstatné pro život i relaxaci na dosah ruky. Praktické bude například plánované dětské hřiště přímo v areálu Zličínského dvora. Za nákupy lze vyrazit do obchodního centra Metropole Zličín, kam je to i pěšky jen několik minut. V docházkové vzdálenosti jsou také škola, školka, poliklinika, sportovní centrum a pošta. Příjemné je rovněž dostatečné množství zelených ploch. Okolí blízkého Sobína přímo láká k pěším nebo cyklistickým výletům. Bezproblémovou dopravu do centra zajišťuje metro, výpadovka zase snadný výjezd z Prahy a nedaleké letiště Ruzyně letecké spojení s celým světem.

 Foto: Roney&bennett

 
ab
ab
ab
ab
ab