Kategorie

Zlepšete kvalitu života ve vašem bytě

Jste obtěžováni hlukem, nebo si snad stěžují ostatní sousedé na vás?

I když uvažujete o stěhování, určitě není tou jedinou možností, protože lepší cestou je eliminování zvuku, a to vhodnou izolací. Ta je dnes nabízena ve třech hlavních provedeních, a to:

  • Kročejová izolace
  • Izolace stropu
  • Izolace stěn

Důrazně doporučujeme obrátit se hlavně na odborníka, jelikož konkrétní izolační materiál se vybírá nejenom podle intenzity hluku, ale třeba i podle jeho frekvence. Jedině tak bude moci odhlučnění skutečně fungovat.

Trápí vás vysoké náklady za vytápění?

Dalším negativem, které je spojeno s bytem v panelových domech, jsou určitě náklady. Pokud jste nečekali, že budete v zimní sezoně vynakládat tisíce za vytápění, snažte se problém řešit. Není to jenom výměna vašich oken, jelikož je to i zateplování domů. Široká nabídka služeb společností, které realizují obnovy současných domů, vás přesvědčí o tom, že byste měli lobovat na bytových schůzích o tom, aby minimálně k zateplení došlo. Nejenom, že byty budou vynakládat mnohem méně finančních prostředků, ale zároveň také, stejně jako celý objekt, výrazně stoupnou na ceně. A tímto argumentem rozhodně přesvědčíte i ostatní.

ab
ab
ab
ab
ab