Kategorie

Zlatá koruna – už jen do 19. dubna! Hlasujte a vyhrajte báječnou dovolenou od CK Fischer!

„Hlasujte o své nejoblíbenější produkty a vyhrajte báječnou dovolenou - zájezd dle vlastního výběru od CK FISCHER a exkluzivní členství ve Worldclass Health Academy!“ Svým hlasem podpořte svůj oblíbený produkt a vyhrajte!
 

Již 19. dubna bude ukončeno hlasování veřejnosti v nominacích na cenu Zlatá koruna pro jednotlivé finanční produkty. Každý hlasující bude zařazen do soutěže o mnoho atraktivních cen. Hlavní cenou je dovolená dle vlastního výběru od CK Fischer.

V dalším ročníku prestižní soutěže Zlatá koruna máte možnost hlasovat pro Nízkou hyposplátku, finanční produkt, za který Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) v jedné z kategorií minulého ročníku obdržela druhé nejvyšší ocenění.

Hlasování o Zlatou korunu skončí 19. dubna!

V rámci již sedmého ročníku soutěže - Zlatá koruna 2009 - má do 4. dubna 2009 veřejnost možnost na stránkách www.zlatakoruna.info hlasovat pro své oblíbené finanční produkty a nominovat je tak na Cenu veřejnosti, jedno z hlavních ocenění soutěže. Do finále postoupí dvacet produktů, které získají největší počet nominací. Z nich pak opět veřejnost svým hlasováním zvolí vítěze.

Zlatá koruna informuje o finančních produktech na českém trhu

Zlatá koruna na svých stránkách soustřeďuje nabídku finančních produktů většiny poskytovatelů finančních služeb v České republice. Od roku 2003 pořádá soutěž, ve které se finanční produkty hodnotí, a ty nejlepší získávají ocenění. Výsledky hodnocení pomáhají veřejnosti orientovat se v široké nabídce finančních produktů a motivují zákazníky k tomu, aby se zajímali o vlastnosti jednotlivých produktů.

Neváhejte, hlasujte a vyhrejte báječnou dovolenou dle vlastního výběru

Účastníci hlasování z řad veřejnosti se mohou zapojit a zvolit finanční produkt, který je dle nich jedničkou v české nabídce. Každý účastník může zvolit JEDEN finanční produkt, kterému dá svůj hlas. Z jednoho e-mailu lze hlasovat pouze jednou. Každý, kdo se zúčastní hlasování, se zařadí do soutěže o báječnou dovolenou od CK Fischer dle vlastního výběru a o exkluzivní členství ve Worldclass Health Academy. Ale na atraktivní ceny se mohou těšit i ostatní soutěžící!
Hlasovat v nominaci na Zlatou korunu můžete zde
 Info a Foto: Zlatá koruna, Raiffeisen stavební spořitelna
ab
ab
ab
ab
ab