Kategorie

Zlatá koruna - hlasování prodlouženo! Do 19. dubna je možné hlasovat a hrát o báječnou dovolenou!!!

„Hlasujte o své nejoblíbenější produkty a vyhrajte báječnou dovolenou - zájezd dle vlastního výběru od CK FISCHER a exkluzivní členství ve Worldclass Health Academy!“ Podpořte svým hlasem nejlepší finanční produkt a vyhrajte!
 

Do 19. dubna byla prodloužena lhůta pro hlasování veřejnosti v nominacích na cenu Zlatá koruna pro jednotlivé finanční produkty. Každý hlasující se zařazuje do soutěže o mnoho atraktivních cen, v čele s dovolenou dle vlastního výběru od CK Fischer.  Probíhá další ročník prestižní soutěže soutěže Zlatá koruna, a tak máte možnost hlasovat pro Nízkou hyposplátku, finanční produkt, za který Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) v jedné z kategorií minulého ročníku obdržela druhé nejvyšší ocenění.

Hlasování o Zlatou korunu jen do 19. dubna!

V rámci již sedmého ročníku soutěže - Zlatá koruna 2009 - má do 4. dubna 2009 veřejnost možnost na stránkách www.zlatakoruna.info hlasovat pro své oblíbené finanční produkty a nominovat je tak na Cenu veřejnosti, jedno z hlavních ocenění soutěže. Do finále postoupí dvacet produktů, které získají největší počet nominací. Z nich pak opět veřejnost svým hlasováním zvolí vítěze.

Zlatá koruna informuje o finančních produktech na českém trhu

Zlatá koruna na svých stránkách soustřeďuje nabídku finančních produktů většiny poskytovatelů finančních služeb v České republice. Od roku 2003 pořádá soutěž, ve které se finanční produkty hodnotí a ty nejlepší získávají ocenění. Výsledky hodnocení pomáhají veřejnosti orientovat se v široké nabídce finančních produktů a motivují zákazníky k tomu, aby se zajímali o vlastnosti jednotlivých produktů.

Ve hře je luxusní dovolená dle vlastního výběru

Účastníci hlasování z řad veřejnosti se mohou zapojit a zvolit finanční produkt, který je dle nich jedničkou v české nabídce. Každý účastník může zvolit JEDEN finanční produkt, kterému dá svůj hlas. Z jednoho e-mailu lze hlasovat pouze jednou. Každý, kdo se zúčastní hlasování se zařadí do soutěže o báječnou dovolenou od CK Fischer dle vlastního výběru a o exkluzivní členství ve Worldclass Health Academy. Ale na atraktivní ceny se mohou těšit i ostatní soutěžící! Hlasujte pro Nízkou Hyposplátku v soutěži Zlatá koruna. POZOR! Pouze do 19. dubna 2009. Hlasovat v nominaci na Zlatou korunu můžete zde

 Info a Foto: Zlatá koruna, Raiffeisen stavební spořitelna
ab
ab
ab
ab
ab