Kategorie

Život pod střechou ovlivňuje kvalita střešních oken

To, jak příjemně se vám bude pod střechou žít, do velké míry závisí na tom, jak kvalitně budou místnosti osvětlené střešními okny.
Stejně jako v jakémkoliv jiném oboru i při výběru střešních oken se vyplatí zaměřit se primárně na společnosti s tradicí a mnohaletými zkušenostmi. V tomto směru nepřehlédněte při výběru střešních oken společnosti Velux a Roto.

Německá preciznost

Německá firma Roto se zabývá výrobou střešních oken již více jak 75 let. Za tu dobu se neodklonila od svého prvotního záměru vyrábět nejmodernější střešní technologie v perfektním provedení, v tom nejlepším duchu německé preciznosti. O jejich sebevědomí a víře v kvalitu vlastních produktů svědčí i automaticky poskytovaná patnáctiletá záruka poskytovaná na prasknutí kteréhokoliv dílu kování, závadu na kovovém rámu nebo rozbití skla kroupami.

Od prodeje auta po střešní okna na celém světě

Střešní okna Velux také patří právem mezi nejvýznamnější společnosti ve svém oboru. Od doby kdy zakladatel firmy Villum Kann Rasmussen musel prodat automobil, aby mohl začít podnikat, už uplynulo víc jak 70 let, a za tu dobu si dánská firma vybudovala velké renomé. O tom svědčí i fakt že společnost Velux je dnes obchodně zastoupena ve 40 zemích světa a zaměstnává 10 000 lidí.

Moderní a pohodlné

I Velux poskytuje na své výrobky až desetiletou záruku, stejně jako Roto se navíc může chlubit kvalifikovaným a snadno dostupným servisem. O tom, že svou práci obě firmy dokázaly dotáhnout na špičkovou úroveň, svědčí i fakt, že podkrovní prostory jsou dnes vyhledávaným bytovými jednotkami, což je do značné míry právě jejich zásluha.
ab
ab
ab
ab
ab