Kategorie

Zdravotní podložka VitaBeach: Projděte se po oblázkové pláži klidně i doma nebo v kanceláři

Sedavý životní styl, nezdravá strava, stres. Není divu, že pokud náš běžný den vypadá právě takto, tělo začne dříve či později protestovat. Kdybychom se tak mohli na chvíli uvolnit chůzí po oblázkové pláži! V práci nebo doma to jde bohužel jen těžko. Než ale na místo toho automaticky sáhnete po pilulkách z lékárny, vyzkoušejte nejprve zdravotní podložku VitaBeach.
Funguje na principu reflexní terapie chodidel a její preventivní i léčivé účinky pomáhají jak na fyzické, tak na psychické obtíže. Příjemný pocit si navíc můžete užít kdekoli!

Masáž reflexních zón chodidel

Masáž reflexních zón chodidel, kterou využívá podložka VitaBeach, je založená na poznatku, že pro každý orgán v těle se na chodidlech nachází příslušná reflexní zóna. Pravidelné masírování těchto bodů nejen rozproudí vlastní energii, ale je navíc i jednou z nejúčinnějších metod osobní zdravotní prevence. Podložka VitaBeach je velmi skladná, takže ji můžete v klidu využívat jak doma, tak v práci. Za ten pocit uvolnění její vyzkoušení rozhodně stojí. „Mnoho obtíží tělesného i psychického druhu lze prostřednictvím masáže reflexních zón chodidel, pomocí podložky VitaBeach, značně zmírnit nebo i odstranit. Pro řadu nemocí, které musejí být léčeny léky jako například bolesti zad, migrény, zažívací potíže, cukrovka, srdeční obtíže, je masáž reflexních zón chodidel osvědčeným doplňkem lékařské terapie,“ vysvětluje Dita Lyner ze společnosti DomoSwiss, která VitaBeach do Čech dováží.

Zdravotní podložka VitaBeach

Zdravotní podložka VitaBeach je vyrobená ve Švýcarsku z dvousložkového matného polyuretanu, který se snadno udržuje a je antistatický. Povrch napodobuje oblázkovou pláž, jejíž různě vysoké oblázky se mohou pohybovat na všechny strany. Na rozdíl od pravých oblázků je však VitaBeach ohleduplnější vůči kloubům, které na kamenném povrchu mohou často trpět. Samozřejmostí je ruční výroba, která zaručuje bezchybnou kvalitu. Podložku lze bez problémů čistit.

Lékaři vřele doporučují

Těm, kdo upřednostňují rady a zkušenosti odborníků, je určena reference z úst Prof. Karla Lewitta, MD, DrSc, předního českého neurologa, zakladatele moderní funkční diagnostiky a léčby vertebrogenních onemocnění, manuální a reflexní terapie v Československu: "Všichni stále chodíme v botách, kde je chodidlo velmi málo stimulováno. Při mnoha zdravotních potížích je lékaři indikováno stimulovat chodidlo např. hlazením, masážemi, válečky apod. Nejpřirozenější způsob stimulace je však na boso, tj. vestoje při chůzi. Pro tuto stimulaci se též používají kameny, které vzhledem ke své tvrdosti jsou často velmi nepříjemné. Podložka VitaBeach je vyrobena tak, že napodobuje přirozený kamenitý terén, avšak díky použitému materiálu se dokáže chodidlu přizpůsobit a chůze po ní je příjemná, ale zároveň dostatečně stimulující právě vestoje. Podložku je možné vřele doporučit.“
Podložku VitaBeach zakoupíte za cenu 3 990 Kč vč. DPH. Pro více informací navštivte www.vita-beach.cz
ab
ab
ab
ab
ab