Kategorie

Zbavte se zápachu z cigaret a provoňte váš domov

Jaký je rozdíl mezi domovem, kde bydlí aktivní kuřák a domovem, kde bydlí pouze nekuřáci? Vězte, že rozdíl je opravdu znatelný.
Pravidelné kouření v bytě, byť pouze v jedné místnosti nebo u větráku, se postupně nasaje do záclon, sedaček, koberců, ubrusů. Tento zápach již nevyvětráte, nepomáhají ani vůně. Pokud sdílí jednu domácnost kuřáci a nekuřáci, obvykle to nemůže příliš dlouho fungovat. A ruku na srdce, domov by měl být přeci voňavý a svěží! Jak toho dosáhnout? Máme řešení.

Jak zbavit domov cigaretového kouře?

Existuje několik možností, jak svůj byt alespoň částečně provonět a zbavit jej nepříjemného zápachu z cigaret. Kouří se u vás doma, přestože vám vadí zápach z cigaret? Upravte si tedy byt tak, abyste se tohoto problému zbavili. Nepůjde to sice úplně, ale nějaká pomoc přece jen existuje.
  • zbavte se věcí z vlny a bavlny, jedná se především o úplety, flauš, vlnu a bavlnu, tyto materiály nejvíce sají kouř
  • zbavte se koberců
  • pořiďte si koženou sedací soupravu místo koženky či textilie, kůže nejlépe odolává zápachu
  • místo závěsů a záclon zvolte žaluzie
  • pravidelně osvěžujte vzduch, pořiďte si čističku nebo zvlhčovač
  • všechny textilie vyperte minimálně jednou za dva týdny
  • pořiďte si svěží vůni do bytu a hodně kytek, které zmírňují zápach z cigaret
Přijde vám to složité a poněkud finančně náročné? V tom případě pro vás máme ještě jedno řešení, které váš problém dokonale vyřeší s oblíbeným heslem „vlk se najedl a koza zůstala celá“. Vyzkoušejte elektronickou cigaretu. Vy nebo jiný člen z vaší domácnosti, který se nedokáže vzdát cigaret, tak bude mít svou nikotinovou dávku, ovšem bez kouře a zápachu.

Na jakém principu funguje e-cigareta?

Elektronická cigareta je perfektní řešení pro každého kuřáka, který svým kouřením ničí zdraví své i okolí a zároveň obtěžuje lidi kolem sebe. Ano, kouření je nepříjemné, o to více doma. Protože i pasivní kuřáci vdechují škodlivé látky. E-cigareta je však jiná. Princip fungování e-cigarety je založen na roztoku, což je ochucená náplň do elektronické cigarety, takzvaný e-liquid a jeho součástí je nikotin v požaovaném množství. Zahřátím se náplň odpařuje a vzniká pára. Kuřák tedy dostane potřebnou dávku nikotinu, do plic však nevdechuje toxický dehet a další škodlivé látky, které vznikají hořením jako v klasických cigaretách. Nejnovější modely e-cigaret jsou velmi pohodlné, jednoduché a navíc umožňují regulaci množství dýmu podle potřeby. Náplně do elektronické cigarety lze střídat podle chuti a nálady. E-cigaretu můžete kouřit kdekoliv včetně místností a máte 100 % jistotu, že nebude cítit. Můžete tedy v klidu vypustit všechny výše zmíněné body a držet se toho posledního, tedy nákupu elektronické cigarety.

Moderní e-cigareta Joyetech eGo AIO

Přemýšlíte jaký typ elektronické cigarety zvolit? Doporučujeme nejnovější model Joyetech eGo AIO. Díky revolučním vylepšením a speciálnímu provedení je vhodná především pro začínající i pokročilejší e-kuřáky. Začínající e-kuřák nemusí provádět žádné složité nastavení ani měnit styl potahování. Nedochází k úniku neodpařené náplně na jazyk ani protečení na baterii. Pokud tedy „obdarovaný“ argumentuje tím, že oproti klasickým cigaretám, je tento způsob komplikovaný, pak vězte, že s Joyetech eGo AIO rozhodně žádný problém nebude. Je k dostání v 5 barevných variantách. Je velmi šetrná k prostředí, ve kterém ji kouříte, bez obav si ji můžete vychutnat doma v obýváku. Je lehká a dobře padne do ruky. S e-cigaretou bude váš domov neustále provoněný a čistý. Bez zápachu cigaretového kouře, přesto se nikotinu nemusíte vzdávat. To je ideální řešení pro všechny „uvědomělé“ kuřáky.
ab
ab
ab
ab
ab