Kategorie

*** Zaručené TIPY na dárky pod stromeček ve zcela novém kabátě představuje HiFiShop.cz ***

*** Zaručené TIPY na dárky pod stromeček ve zcela novém kabátě představuje HiFiShop.cz ***
Jste bezradní při vymýšlení tipů na skvělé vánoční dárky? Vánočnímu prodeji v oblasti elektroniky vládnou mezi produkty jasní favoriti. Představujeme Vám HITY letošních Vánoc, nechte se s námi inspirovat.
 
Článek pro Svět-Bydlení napsala Kateřina Fišerová za společnost HiFiShop
Každý zákazník, který zavítal na HiFiShop v posledních dnech byl zcela jistě překvapen. Celý e-shop převlékl svou grafiku a na přání zákazníků přizpůsobil menu na hlavní stránce pro snazší orientaci.  Nově máme k dispozici obrovský sklad zboží, které tak můžeme expedovat okamžitě.

 A nyní již slíbené zaručené HITY letošních Vánoc!

MP3 přehrávače

Nejprodávanější jsou vždy v předvánočním období  MP3 přehrávače. Hodí se jako dárek pro děti, teenagery i pro partnera či partnerku. Vývoj těchto vynálezů 20. století jde neustále kupředu. Nabídka se neustále rozšiřuje, modely jsou barevnější, v moderních designech a se spoustou nových funkcí. Dnešní MP3 přehrávače už neslouží jen k přehrávání muziky. Zvládají kvalitní fotografie a videa. Díky své paměti plní praktickou funkci flash disků.

  • Náš TIP pro slečny: APPLE iPod Nano / 8 GB (Pink) - 4. Generace

Ať žije růžová! Dokonalý MP3 přehrávač dostane všechny slečny. 8GB – to už je slušná paměť. Pro všechny hudební nadšence doporučujeme ultratenký SONY NWZ-S738FB/8GB. Nenápadně líbivý design zaujme i technické tipy. GPS navigace Nenechte své blízké bloudit na cestách a zavítejte mezi GPS navigace. Tento ryze praktický dárek ocení spíše muži, ale zaručeně jej využije celá rodina. GPS navigace Vám přinášíme od předních výrobců Garmin, Mio a Navigon.

  • Náš TIP: MIO Moov 360u – 36 statů Evropy do vyprodání zásob se slevou 41 %

Mobilní telefony

Mezi další oblíbené spíše praktické dárky patří mobilní telefony. Vybírat můžete ze široké nabídky různých výrobců ve velké škále cen. Mobilní telefony bývají zpravidla vybaveny fotoaparátem, rádiem a přehrávač MP3. Mobil se tak stává nejlepším přítelem člověka.

  • Náš TIP: SAMSUNG SGH-i900 Omnia Black 8GB

Notebooky

Notebooky se stávají stále častějším vánočním dárkem, přestože se jedná o dárky finančně náročnější. Radost udělají nejen studentům do školy, ale i na domácí použití pro celou rodinu.

  • Náš TIP – nyní v akci: Acer Aspire 5715Z-4A3G25Mi (LX.ASF0X.009)

Digitální fotoaparáty

Zachytit jedinečné okamžiky – to je snaha nejen všech fotografů. Nenechte vyblednout vzpomínky na vánoční stromeček, Silvestr nebo lyžování na horách. Darujte svým blízkým digitální fotoaparát a zažívejte s nimi oblíbené zážitky donekonečna při prohlížení rodinných alb.

  • Náš TIP: CANON PowerShot A1000 IS Blue

LCD televize

Nová televize – to je skvělý dárek pro celou Vaši rodinu. Vybírat si můžete mezi televizory značek Samsung, Panasonic nebo třeba Grundig. Užijte si vánoční pořady společně s celou rodinou na nové televizi.

  • Náš TIP: SAMSUNG LE40A856 s úhlopříčkou 102 cm

DVD přehrávače

DVD přehrávače a rekordéry jsou dnes součástí většiny domácností. Pořiďte svým blízkým k televizoru DVD přehrávač společně s nějakým pěkným filmem. Zpestřením pak může být přenosný DVD přehrávač na cesty.

  • Náš TIP: Přenosný DVD přehrávač SENCOR SPV 2706

Věříme, že si z naší nabídky také vyberete, přejeme poklidný adventní čas a báječné Vánoce! HiFiShop.cz = skvělé ceny + zboží skladem + rychlé doručení Kontakty:

  • www.hifishop.cz
  • Telefon: 234 703 266
ab
ab
ab
ab
ab