Kategorie

Zaměřeno na ergonomické sezení

Zaměřeno na ergonomické sezení
Slýcháme to ze všech stran – dlouhé sezení je nezdravé a přispívá k bolestem zad a dalším zdravotním problémům.
Ergonomická kancelářská židle může avšak tyto negativní dopady výrazně zmírnit a učinit kancelářskou práci u stolu nebo u počítače co nejvíce pohodlnou a příjemnou. Pokud se to týká i vás, tak si určitě neváhejte pořídit vhodné ergonomické kancelářské křeslo, které vám bude vyhovovat jak svými vlastnostmi, tak svým provedením a cenou.

Pozitivní účinky

Rozdíl mezi klasickým křeslem a kvalitní zdravotní židlí je opravdu veliký. Sezení na zdravotním křesle vám přinese spoustu výhod, zejména uvolnění bolesti zad, dostatečnou oporu celé páteře, zlepšení prokrvenosti nohou, aktivizaci hlubokého stabilizačního systému anebo třeba podporu správného držení těla. B2B Partner vám nabízí tyto ergonomické kancelářské židle a křesla za velmi atraktivní ceny, a hlavně v nespočtu nejrůznějších variant. Potěšujícím faktorem je i prodloužená záruka, a to na 7 let. Díky vyšší hmotnosti těchto židlí oceníte i to, že vám je B2B pošle přímo až domů, a to zcela zdarma.

Jak správně sedět?

Pokud jste si už vybrali a zakoupili ergonomické kancelářské křeslo, tak byste si měli přečíst ještě něco málo o tom, jak správně sedět, aby to mělo co nejlepší efekt. Nesprávné sezení by totiž mohlo snadno vést k bolestem celé páteře, beder, zádového svalstva, ale také hlavy. Přečtěte si tedy pár tipů, které vám pomohou využívat vaši nové zdravotní kancelářské křeslo od B2B co nejlépe:
  • Seďte na celé hloubce sedadla, dbejte na vlastní pohodlí
  • Pravidelně se ujišťujte, že se nehrbíte
  • Mějte záda opřená po celé délce opěradla
  • Zaměřte se na úhly – kolenní kloub by měl svírat o něco větší pravý úhel, stejně jako úhel mezi sedákem a opěradlem nesmí být menší než devadesát stupňů
ab
ab
ab
ab
ab