Kategorie

Za elektřinu lze nyní zaplatit i v trafice

Zdá se, že už definitivně odzvonilo dnům, kdy jste museli kvůli platbě složenky za elektřinu vystávat ve frontě. Mnohem elegantnější řešení vám nabízí ČEZ ve spolupráci se společností Sazka.
Nabízená alternativa by měla lidem výrazně zjednodušit život. K zaplacení účtu za elektřinu stačí zajít do nejbližší příslušně označené trafiky. "Záměrem kampaně je vyvolat v lidech pocit, že složenky už odteď nepotřebují a mohou zaplatit elektřinu cestou do práce ve své trafice. Pro každého je to samozřejmě jednoduší, levnější a pohodlnější," vysvětluje Gabriela Tomanová z  Bison & Rose-  agentury, která kampaň spolu s ČEZ připravila.

Fakturu za  elektřinu vyrovnáte i v trafice

Rychleji a levněji

Celý proces by mělo značně zjednodušit i použití čárového kódu, který by měl být součástí každé faktury a měl by obsahovat všechny potřebné údaje o ní. Platba prostřednictvím Sazka terminálu by měla být navíc i levnější, lidé při ní ušetří na poplatcích za poštovní složenku.

Čárový kód faktury obsahuje veškeré potřebné údaje o platbě

Jak to celé funguje? Stačí mít platební doklad či fakturu označenou logem Sazky s čárovým kódem, a předat obsluze terminálu hotovost k zaplacení. Čárový kód obsahuje veškeré údaje o platbě. Pracovník sběrny sejme údaje čtečkou čárového kódu a proti platbě v hotovosti předá potvrzení o zaplacení platby za elektřinu.
ab
ab
ab
ab
ab