Kategorie

Whirlpool získal ocenění TOP Firemní filantrop 2006

Společnost Whirlpool ČR získala prestižní ocenění TOP Firemní filantrop 2006. Ocenění jí bylo uděleno za její prospěšný charitativní projekt Dětský čin roku, který pořádá každoročně od roku 2005. V rámci tohoto projektu pak Whirlpool oceňuje výjimečné děti, které svými činy pomohly svým bližním či zcela neznámým lidem.
Slavnostní vyhlášení žebříčku TOP Firemní filantrop 2006 proběhlo ve čtvrtek 26. října 2006 v  prostorách nově zrekonstruovaného historického objektu Sovových mlýnů, které nyní slouží jako galerie mecenášky umění Medy Mládkové na pražské Kampě. Společnost Whirlpool ČR  dosáhla vítězství v kategorii TOP Firemní filantrop - Firma do 49 zaměstnanců. V jiných kategoriích se na prvních příčkách umístily firmy jako Česká spořitelna, a. s. za svůj program drogové léčby a prevence či český energetický gigant - Skupina ČEZ. "Je mi ctí, že se Whirlpool CR zařadil do vybrané společnosti firem, které nehledí pouze na byznys, ale zajímá je i obecné blaho," řekl po slavnostním vyhlášení generální ředitel Whirlpool ČR a SR Radek Novotný.

Slavnostní vyhlášení žebříčku TOP Firemní filantrop 2006 se uskutečnilo v prostorách objektu Sovových mlýnů

Dětský čin roku

Dětský čin roku podporuje děti v konání dobra. Jednak mapuje, kolik statečných činů přes svůj věk vykonaly a stále konají, jednak je nabádá, aby o takových skutcích mluvily a tím jejich hodnotu posílily. Zapojit se mohou všichni žáci základních škol, osmiletých gymnázií a speciálních základních škol v ČR. Vítěze nakonec určuje porota složená, jak jinak, z dětí. Žáci mohou své skutky, nebo skutky kamaráda, přihlásit do jedné z kategorií, jako jsou např. záchrana lidského života, pomoc v rodině či pomoc přírodě.
ab
ab
ab
ab
ab