Kategorie

Whirlpool získal ocenění DOBRÁ ZNAČKA 2007

Již posedmé dávali čtenáři Reader´s Digest Výběru najevo svou přízeň značkám v různých kategoriích napříč trhem. Podruhé se v České republice hodnotila kategorie Pračka, myčka, sušička a podruhé suverénně zvítězila značka Whirlpool.
Ocenění převzala Lucie Klabanová z marketingového oddělení Whirlpool CR z rukou generálního ředitele Reader´s Digest Výběr Česká republika Martina Slavíka. Slavnostní vyhlášení se uskutečnilo v reprezentativních prostorách Kaunicova paláce v Panské ulici v Praze.

Vox Populi zvolil Whirlpool

Průzkum proběhl loni na podzim, kdy společnost Reader’s Digest dotazníkovou metodou s otevřenými otázkami zkoumala zájem spotřebitelů, kteří si vybírali značku domácích spotřebičů podle obecné povědomosti, důvěryhodnosti, ale samozřejmě i podle funkčních vlastností spotřebičů, servisu, vzhledu i ceny. Respondenti byli vybráni z databáze Reader’s Digest Výběru tak, aby odpovídali populačnímu profilu České republiky s tím, že věková kategorie do 18 let nebyla zastoupena. Bylo rozesláno 13 500 dotazníků.
ab
ab
ab
ab
ab