Kategorie

Vyhrajte víkend na luxusní horské chatě!

Svět bydlení pro Vás připravil novou soutěž. Po čase se opět nabízí "zážitková" výhra v podobě víkendu, který výherce stráví v soukromí luxusní horské chaty. Vítěz s sebou může vzít partnera, rodinu nebo partu přátel, protože víkend v horské chatě je určen pro až 12 osob.

Víkend na horské chatě věnuje Nábytek Jeko

Atraktivní výhru v podobě víkendu na horské chatě v Beskydech do soutěže magazínu Svět bydlení věnuje e-shop s nábytkem Nábytek Jeko, který se specializuje na výrobu a prodej nábytku z masivního dřeva. Soutěžní otázka proto logicky směřuje na jeho sortiment.

Dětská hřiště: zpestření zahrady pro děti

Ač se to při pohledu na přívaly sněhu za okny zdá k nevíře, jaro se kvapem blíží a s ním také čas zařizování našich zahrad. Vedle zahradního nábytku patří mezi aktuální zahradní mobiliář také malá domácí dětská hřiště. Ulice a městská zákoutí již bohužel nepředstavují dobrodružný svět dětských her a objevů, ale staly se nebezpečnou džunglí. Ani mnohé obce v tomto směru dětem nevychází vstříc: bezpečná a zajímavá veřejná dětská hřiště jsou spíše výjimkou. Není proto divu, že malá dětská hřiště určená na zahrady rodinných domů či školek se těší takové oblibě. Hřiště nalezneme téměř u každého domku, v němž bydlí i malé dítě. Rodiče raději nechávají své dítko dovádět v bezpečí vlastní zahrady, kam si může pozvat  kamarády, než na dvorcích a ulicích, které pokládají za nebezpečné.

Hledejte nejvyšší dětské hřiště

Nábytek Jeko získal renomé jako výrobce a prodejce kvalitního nábytku z masivu. V jeho sortimentu ale naleznete také několik variant dětských pískovišť, houpaček a hřišť s prolézačkami a skluzavkami.
V téhle horské chalupě v Beskydech si můžete vychutnat svůj vyhraný víkend, budete-li vylosováni
Ten, kdo vypátrá a správně napíše, které dětské hřiště z nabídky Nábytku Jeko je úplně nejvyšší, bude zařazen do losování o víkend na horské chatě! O VÍKEND NA HORÁCH MŮŽETE HRÁT  ZDE
Foto: Nábytek-Jeko
ab
ab
ab
ab
ab