Kategorie

VYHRAJTE ORIGINÁLNÍ VINYLOVOU SAMOLEPKU NA ZEĎ PODLE VLASTNÍHO VÝBĚRU

Nevíte co s prázdnou zdí? Co tam pověsit? Váháte mezi reprodukcí krajinky, plakátem Lennyho Kravitze a v záloze je ještě babička. Tedy přesněji její fotka „za mlada“ ve zlatém oválném rámečku? Tak to bude asi ten pravý čas zkusit něco nového.

Vinylové samolepky na zeď

Třeba samolepku. Jasně, samolepka, to zní zvláštně, možná trochu evokuje mrňavou papírovou samolepku z časopisu pro děti , ale vězte, že realita je dočista jiná. V našich vodách je to poměrně čerstvá novinka, o které se lidé postupně dozvídají a tento způsob dotvoření interiéru je den ode dne populárnější. Vysvětlení je jednoduché. Design na stěnu v podobně samolepky je efektní, praktický, jednoduše aplikovatelný a cenově vás příliš nezatíží. Když vás omrzí, jednoduše ho sloupete. Nic nezničíte, nic nemusí na stokrát přemalovávat a jede se dál.

Vinylové samolepky pro náramný efekt v interiéru

Pokud si vyberet kvalitní samolepku, vyrobenou z vinylové fólie, docílíte opravdu náramného efektu. Samolepky vypadají na zdi jako precizní malba. Mají dlouhou životnost, neodlupují se a nelesknou. Žádné okraje, ani papírové ani průhledné, nekazí celkový dojem, jak tomu bývá u levných variant z knihkupectví. Je to čisté a profesionální řešení. Umístit je můžete na hladkou zeď, nábytek, dveře, zkrátka na jakýkoli hladký povrch. Výborně se vyjímají i v moderních, luxusních interiérech.

Jak nalepit samolepky na zeď?

Aplikace samolepky na zeď není žádná věda, možná leckomu půjde snáz než zápas s kladivem a hřebíkem. Pokud jste kreativní, bude vás lepení na zeď bavit a shledáte, jak variabilním může tento interiérový doplněk být. Pokud vám slovo „kreativní“ nic moc neříká, tak budete jednoduše postupovat dle návodu a obrázku a zanedlouho vás potěší náramný vzhled samolepky.

Za kolik vinylové samolepky pořídíte?

Ceny samolepek se pohybují u levnějších papírových variant a variant na průhledné fólii, okolo 450Kč a u vinylových samolepek kolem 400 Kč – 2.500 Kč, dle rozměru a barevnosti. No, fotka babičky sice nic nestojí, ale možná by jí to víc slušelo v rohu na stolku.

Jak vybírat nástěnné samolepky pro zkrášlení interiéru?

A jak tapety vybírat. Nejlepší je si nejprve zvolit barvy, do kterých budete ladit pokoj. Nebojte se barevných stěn a zajímavých kontrastů. A pak už jen vyberte motiv, který se Vám bude líbit. Pokud není dostupný v barvě, kterou si zrovna přejete, nechte si jej za nepatrný příplatek vyrobit v barvě dle Vašeho gusta.

Vyhrajte originální samolepky na zeď od FUGU

Originální autorské samolepky na zeď od designérů slovutných i talentovaných začínajících můžete nyní snadno vyhrát zdarma. Svět bydlení ve spolupráci s FUGU design pro Vás připravil novou soutěž. Vítěz téhle hry získá dárkový certifikát FUGU v hodnotě 2.000 Kč, který pak vymění za samolepku dle svého výběru.
Mohlo by Vás zajímat: Vánoční dárek od redakce (nápověda pro soutěž)

Jak vyhrát FUGU certifikát za 2.000 Kč?

Pokud se vám vinylové samolepky na stěnu od FUGU zalíbily, pak se zapojte do nové soutěže, odpovězte na otázku a za pár dnů může originální design od FUGU  zdobit třeba právě Váš domov! Zkuste své štěstí, šance na výhru je vysoká! Stačí v připojeném formuláři správně zodpovědět soutěžní otázku, která zní: Na kolika FUGU samolepkách na stěnu najdete rybu nebo rybičky? Po správné odpovědi můžete pátrat na webových stránkách FUGU.  Soutěžit můžete až do neděle 17. ledna 2010. Certifikát na nákup v hodnotě 2.000 Kč u FUGU design získá  vítěz soutěže vylosovaný ze všech správných odpovědí. Do formuláře napište také svůj aktuální e-mail, abychom vás mohli kontaktovat v případě vaší výhry.
!!! POZOR !!!
Tato SOUTĚŽ již byla UKONČENA Všem, kteří se do soutěže zapojili děkujeme!
ab
ab
ab
ab
ab