Kategorie

Vyhrajte FUGU dárkový certifikát v hodnotě 2.000 Kč !!

Nevíte co s holou zdí? Potřebujete oživit interiér? Žhavým trendem zařizování interiérů jsou různé tapety, velkoformátové nálepky a samolepky. Nyní Vám představujeme FUGU, českého výrobce vinylových interiérových samolepek, který nám do soutěže věnoval poukaz v hodnotě 2000 Kč. Neváhejte a zúčastněte se nové soutěže!

FUGU dárkový certifikát v hodnotě 2.000 Kč

Značka FUGU je zaměřená na kvalitu a design

Originální autorské samolepky na zeď od designérů slovutných i talentovaných začínajících můžete nyní snadno vyhrát zdarma. Svět bydlení ve spolupráci s FUGU design pro Vás připravil novou soutěž. Vítěz téhle hry získá dárkový certifikát FUGU v hodnotě 2.000 Kč, který pak vymění za samolepku dle svého výběru.  

Vinylové samolepky - oživí, ozvláštní každý interiér

Motivy jsou vyřezávané do tenkých vinylových fólií. Vinylové samolepky vypadají na zdi jako precizní malba. Mají dlouhou životnost, neodlupují se a nelesknou. Žádné okraje, ani papírové, ani průhledné, nekazí celkový dojem. Je to čisté a profesionální řešení pro interiéry různých stylů. Samolepku můžete aplikovat na hladkou zeď, nábytek, dveře, zkrátka na kterýkoliv hladký povrh. Hodí se výborně do moderních designových interiérů. A když Vás motiv omrzí, nebo zkrátka chcete samolepku odstranit, dobře se snímají z povrchu bez poškození stěny.   Líbí se Vám samolepky FUGU? Chtěli byste jimi vyzdobit právě Váš interiér? Pak hrajte o poukaz v hodnotě 2000 Kč a vyberte si vinylové samolepky podle vlastního výběru!!
!!! POZOR !!!
Tato SOUTĚŽ již byla UKONČENA Všem, kteří se do soutěže zapojili děkujeme!
ab
ab
ab
ab
ab