Kategorie

Vyhlášení výherců soutěže: kdo vyhrál dva skútry YUKI Shotgun?

Porota vybrala dva výherce fotosoutěže, které na stránkách Světa bydlení probíhala před několika týdny. Kdo je výhercem hlavních cen, dvou skútrů YUKI Shotgun?
 

V prvních patnácti červencových dnech se konala soutěž „My a náš byt, aneb soutěž o nejsympatičtější čtenáře Světa bydlení“. První část výherců, která vzešla z hlasování ostatních čtenářů, již byla vyhlášena v tomto článku. Ceny v hodnotě čtyřicet tisíc korun byly uděleny, zbývají ale ještě dvě hlavní ceny: skútry YUKI Shotgun v celkové hodnotě šedesát tisíc korun. O udělení těchto dvou cen rozhodovala porota:

  • Tomáš Vášáry, ředitel marketingu Raiffeisen stavební spořitelny
  • Martin Balihar, manažer prodeje YUKI
  • Vit Urban, sales manager Acer Czech Republic
  • Josef Suchánek, generální ředitel Vltava Stores
  • Václav Kadlec, ředitel knižního vydavatelství Computer Press
  • Michal Budík, šéfredaktor Světa bydlení

Rozhodování bylo dvoukolové. V prvním kole vybral každý člen poroty ze všech fotografií nanejvýš dvě, které byly podle něj nejzdařilejší. V druhém kolem porotci udělovali body všem takto vybraným fotografiím. Snímky, které získaly nejvyšší počet bodů, zvítězily a jejich autoři získají hlavní cenu. Protože u nejlepších snímků nastala rovnost hlasů, nebudeme oznamovat první a druhou cenu. Obě následující fotografie jsou na prvním místě a jejich autorky získávají hlavní ceny, skútry YUKI Shotgun. Jana Cabálková z Brna: Lenka Jelínková z Černošic: Vítězkám gratulujeme. Brzy je o výhře a způsobu jejího předání budeme informovat osobně. Z předání cen připravíme fotoreportáž na Svět bydlení.

ab
ab
ab
ab
ab