Kategorie

Vybírejte střešní okna chytře!

Život je plný rozhodování… Přemýšlíte o bydlení v podkroví s neodolatelnými výhledy a atmosférou plnou světla? O útulném bytě pod střechou, ve který se promění vaše stará půda?
Romantické představy se mohou stát skutečností, pokud si dokážete chytře vybrat. Střešní okna VELUX vám přinesou více denního světla, více pohodlí a menší výdaje za energie. A to vše v kvalitě a ceně, která se dokáže přizpůsobit jakémukoliv rozpočtu.

Více světla…

Množství denního světla má podle studií fyziologů a psychologů zásadní vliv na denní rytmus našeho organizmu, a tím i na jeho zdraví. Při návrhu nového bydlení proto myslete na dostatek oken, která vám přivedou přirozené denní světlo až domů. Světlo, které žádná žárovka nahradit neumí. Díky novému designu Nové generace střešních oken VELUX je plocha zasklení větší až o 18 %, podkroví se tak doslova zalije denním světlem.

Více pohodlí…

Jaké ovládání je pro vás to nejlepší? Pokud si chcete užívat výhled ven i vsedě nebo pod okno chcete umístit nábytek, volte okna s horním ovládáním. S novým horním madlem je otvírání a zavírání střešních oken VELUX velmi snadné. Pro vyšší nadezdívky zvolte raději střešní okna s klikou ve spodní části okna. A je libo panoramatický výhled? Pro náročné nabízí VELUX výklopně-kyvná střešní okna se spodním ovládáním, která se otevírají ven, takže do nich můžete pohodlně vstoupit a užít si pohledu na okolní svět.

Méně energie…

Větší prosklená plocha oken VELUX vám v topné sezoně zajistí více tepla díky pasivním solárním ziskům. Nová generace střešních oken VELUX má navíc již od řady Standard Plus unikátní systém izolace VELUX ThermoTechnology™. Spolu se speciálním těsněním vytváří účinný štít proti větru a chladu. Více na www.velux.cz
ab
ab
ab
ab
ab