Kategorie

Vstup pouze pro dámy!

Vstup pouze pro dámy!
Jestliže někdy nějaká dáma potřebuje prchnout, je nejlépe prchnout právě do náručí koncentrované ženskosti. Kdo by si čas od času nechtěl odpočinout u prostinkého lakování nehtů nebo usnout s románem na obličeji v růžově vymalovaném pokoji?

Bohatě stačí jen trocha estetického citu, jemnost skutečným slečnám vlastní a především osobitost všech drobností na poličkách.

Dámský pokoj nemusí být ale nutně jen růžový, bonusově s jednorožci a motivačními citáty po stěnách. Pokud jste spíš střízlivější typ, co se alespoň vkusu týče, můžete si pokoj vyšperkovat i temnějšími odstíny, které budou celkový jemný dojem pokoje rozbíjet.

To samé platí i o vymalování pokoje, vše pak záleží především na zařízení pokoje, které, pokud se vám podaří, zbaví bezproblémově místnost tmavého dojmu. O duch ženskosti, stejně jako o pohodlí, se pak zvládnou postarat krémové polštáře.

Ať už se rozhodnete věnovat svému pokoji jakéhokoliv ducha, ten ženský se do něj musí vloudit spíše skrz drobnosti a jemnou péči, a to ať už se jedná o květiny na stole nebo deku ležérně položenou přes postel či opěradlo gauče.

ab
ab
ab
ab
ab