Unikátní kolekci barev COLORES DEL MUNDO – BARVY SVĚTA uvedla na trh pod značkou BALAKOM společnost Akzo Nobel Coatings CZ, a.s. v roce 2007.
Proč unikátní? Celá kolekce je tvořena malířskými barvami v kombinaci s univerzálními emaily. Kolekce Colores del Mundo – Barvy světa byla vyvinuta v spolupráci s módními návrháři a architekty v Estetickém centru společnosti Akzo Nobel.
Colores del Mundo – Barvy světa přinášejí atmosféru dalekých krajin a emoce propojené se zážitky z cestování. Právě tento aspekt je na trhu odlišuje a oslovuje především moderního zákazníka, který hledá prémiový produkt, špičkovou kvalitu a kompletní řešení barevnosti interiéru.
COLORES DEL MUNDO – BARVY SVĚTA jsou rozděleny do pěti skupin pojmenovaných dle exotických krajin:
Bali s kolekcí svěží zelené barvy |
Sahara s odstíny pouště ve žluté |
Havana představuje kolekci teplých odstínů oranžové |
Toscana má temperamentní červené odstíny |
Caribic, pod níž naleznete uklidňující modrou |
Nespornou výhodou je možnost vzájemné kombinace barevných odstínů. Navíc je možné interiér vymalovaný barvami Colores del Mundo – Barvy světa sladit v jednotném tónu pomocí univerzálních emailů na dřevo a kov. Krycí emaily z této kolekce mají hedvábný vzhled a jsou rychleschnoucí. Výhodná je taky velmi dobrá krycí schopnost, jednoduchá aplikaci a odolnost vůči UV záření.
Interiérové disperzní barvy Colores del Mundo – Barvy světa jsou baleny ve 2,5L stříbrných kbelících. Vydatnost jednoho kbelíku je min. 25m².
Univerzální krycí emaily Colores del Mundo – Barvy světa mají balení 0,5L, s vydatností 5,5m².
Samotné balení barev Colores del Mundo poutá pozornost i díky svému prémiovému designu.
Nová kolekce je zajímavá nejenom z hlediska estetické stránky produktů, ale má i výrazné technické benefity. Mezi hlavní patří omyvatelnost povrchu, stálobarevnost, vynikající kryvost a rychlé schnutí. Interiérové barvy je možné použít na vápenno-cementové podklady, betonové a sádrokartonové podklady, ale například i na umakartová jádra.
Jedinečnost celého konceptu doplňuje taky podpora prodejních míst ve formě zajímavých stojanů pro exkluzivní vystavení zboží v osvětleném regálu ve dvou rozměrech 0,945 m a 1,2m. Pro lepší orientaci při výběru konkrétní barvy jsou k dispozici vzorníky. Stačí si tedy jen vybrat a nechat se unést do velkých dálek.
Distributor:
Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.
Podvihovská 304/12
747 70 Opava – Komárov
Infolinka: 800 100 701
Více informací na www.balakom.cz