Kategorie

Virtuální svět ve 3D

Každý, kdo již nějakou dobu pracuje s počítačem, vyzkoušel nějakou formu elektronické komunikace. Většinou se jedná o e-mail, později se připojí komunikátory typu ICQ, pak chat. Zkuste si vyzkoušet i komunikaci v trojrozměrném virtuálním světě.
3D Chat World moove online je zajímavá služba, která vám umožní po bezplatné registraci komunikovat s ostatními členy podobně jako na chatu. Zásadním rozdílem je však prostředí. Nečeká vás nudný a leckdy i nepřehledný výpis komunikace uživatelů v aktuálně navštívené místnosti, ale virtuální svět, ve kterém má každý uživatel svůj domov, kuchyň, koupelnu, zkrátka své virtuální zázemí. Ostatní uživatele můžete v jejich domácnostech navštěvovat.

Vstupte do 3D

Při první návštěvě se můžete v animované ukázce podívat, jak celý systém funguje. Stačí klepnout na odkaz Flash Intro. Jestliže se rozhodnete tuto službu využít, klepněte na úvodní stránce na tlačítko Join Free a bezplatně se zaregistrujte. Po odeslání registračního formuláře budete automaticky přihlášeni k systému. Po přihlášení můžete číst zprávy, jde o obdobu e-mailů. Zprávy vám přijdou mimo jiné i na e-mailovou adresu uvedenou při registraci. Abyste mohli vstoupit do 3D světa, je potřeba si stáhnout speciální program, který ve spolupráci s webovými stránkami vykresluje trojrozměrné prostředí.

Zařiďte si bydlení podle vlastních představ

Váš nový dům má pouze základní místnosti: vstupní část, salon, kuchyň a koupelnu. Také jeho vybavená je pouze základní. Díky virtuálnímu obchodu jej můžete vybavit vším, co se vám bude líbit. Každý člen dostane po registraci určitý obnos virtuálních dolarů. Ovládání celého prostředí vyžaduje určitý čas na seznámení. Ze začátku možná budete překvapeni tím, že ne všichni uživatelé vám dovolí vstoupit do svých domů, někteří se s vámi nebudou bavit atp. Jakmile si „osaháte“ ovládací program, zjistíte, že se svou postavou můžete provádět různé činnosti, měnit výraz jejího obličeje, tancovat, tleskat, mávat atd. prostředí je zkrátka propracované, při spuštění jsou navíc automaticky stahovány případné aktualizace. Chcete-li tedy vyzkoušet netradiční chat, určitě tyto stránky navštivte. Využijete i svou webovou kameru a mikrofon. www: http://www.moove.com/
ab
ab
ab
ab
ab