Kategorie

Vilová čtvrť Hřebenka – bydlení na okraji Křivoklátské vrchoviny

(Komerční sdělení) Pro každého, kdo chce bydlet v nádherné přírodní lokalitě, a přitom jen kousek od hlavního města, má zajímavou nabídku developerská firma Harmonie. Její projekt Vilová čtvrť Hřebenka je dokonalou ukázkou moderních trendů bydlení.

Nádherná lokalita

Vilová čtvrť Hřebenka vyrostla na prosluněném, severojižně orientovaném pozemku na západní hranici města Králův Dvůr - Beroun, pouhých 35 kilometrů od Prahy a 55 kilometrů od Plzně. Pozemek je umístěný na nejvyšším místě v širokém okolí, a nabízí tak nádherný panoramatický výhled do údolí Berounska, na lesy Křivoklátské vrchoviny na severu a panorama Českého krasu na jihu. Domy bezprostředně sousedí na jižní straně s pásem lesů.

Skvělá dostupnost a infrastruktura

Čtvrť je dobře dostupná autem i veřejnou dopravou. Na dálnici D5 najedete za pouhé dvě minuty a za 20 minut jste již v hlavním městě. Autobusem vám to pak zabere slabou půlhodinku. V okolí Hřebenky naleznete hned několik super- a hypermarketů, školy a školky, sportoviště (například akvapark nebo hokejový stadion), nechybí dostupná lékařská péče a možnosti kulturního vyžití.

Vlastní bydlení za výhodnou cenu

Vlastní bydlení je vždy skvělá investice a jistota do budoucna a pronájem bytu znamená neustále „strkat peníze“ do něčeho, co nikdy nebude vaše. Proč tedy vyhazovat těžce vydělané peníze nenávratně z okna, když si můžete pořídit vlastní bydlení hned? Líbilo by se vám bydlet třeba právě na Hřebence? V rámci aktuální akce zde můžete nyní koupit dům s výměrou 146 metrů čtverečních už za neuvěřitelné 3,3 miliony korun včetně DPH! Chcete vědět víc? Navštivte stránky www.bydleni-berounsko.cz nebo zavolejte na 800 237 686.
ab
ab
ab
ab
ab