
Přehrát video
Přinášíme vám nový rozměr zážitku! Připravili jsme si pro vás videorozhovor se sympatickým Jakubem, který propadl vášni cestování a fotografování. Jak bydlí na cestách?
Jakub Fišer je mladý instagramer, který se od fotografování motocrossu a cyklistiky dostal až k focení přírody, svateb a portrétů. Se svým foťákem navštívil už přes dvacet zemí. Nejvíce fotogenické to prý bylo na Islandu, kde se dala zachytit i polární záře. Hodně zemí má ale Jakub ještě na svém TO DO nebo spíše TO VISIT seznamu.
Od klasického fotografování se postupně dostává i k videu, kterému se chce začít ještě více věnovat. Momentálně dokončil svůj první kalendář a také přemýšlí o výstavě fotografií.
Na jeho nádherné fotky se můžete podívat na Instagramu, videa najdete na YouTube. Pokud byste měli zájem přímo o focení nebo se chtěli dozvědět ještě více info, mrkněte na Kubův blog.
Děkujeme Vnitroblocku za poskytnutí prostor k natáčení!