Kategorie

Veselé Vánoce přeje redakce Světa bydlení

Veselé Vánoce přeje redakce Světa bydlení

Redakce Světa bydlení si pro vás připravila osobitá přání nejen k Vánocům, ale i na celý nový rok. 

Redaktorka Janča:

"Vánoce... Od doby, co máme dítko, jsou to svátky drobečků z cukroví a strategických manévrů při schovávání dárků, ale hlavně té nejupřímnější radosti, která na světě existuje. Není nic hezčího než jiskřičky, které se rozzáří v dětských očích, když malého drobka potěší dárek. Letos u nás budou přímo jiskry... Ježíšek donese velký dřevěný domeček pro panenky, který noc před Štědrým dnem montoval dohromady a balil metry papíru do 4 hodin ráno. Ta snaha se ale mnohonásobně vrátí... <3
Přeji vám ty nejradostnější Vánoce, pro děti i dospělé. Prožijte je v klidu a hlavně spolu."

Redaktorka Bára:

"Přeji čtenářům vše nejlepšího do nového roku, příjemné prožití vánočních svátků a především spoustu nových nápadů nejen pro vylepšení vlastních příbytků, ale i pro potěšení svých blízkých :)"

Redaktor Honza: 

"Přeji všem čtenářům hodně dárků, málo kůstek v hrdle a spoustu vánoční pohody. Ať všechny žárovičky vydrží svítit a žádný zbloudilý špunt nenajde cestu do skleněné výlohy. A kdyby náhodou jo, budeme se s redakcí těšit, až vám v novém roce přineseme další nadílku rad a tipů, jak si bydlení vypiplat :)"

Redaktorka Kristý:

"Ačkoliv každý rok neúspěšně čekám, zda se poštěstí mít Vánoce na sněhu, mou útěchou mi je velká kupa dobrého jídla, která je všude kolem mě! A tak si vlastně říkám, že ty Vánoce na blátě nejsou zase tak špatné..."

Šéfredaktorka Adri: 

"Vánoce trávím z velké části s počítačem na klíně. Ne nutně ale vždycky pracuji. Občas hledám novou inspiraci, někdy se zase koukám, jak si moji kamarádi a známí užívají svátky. A to je přesně ten čas, kdy si řeknu, že je potřeba odtrhnout se alespoň na chvilku od monitoru a vidět se se svými blízkými naživo. Takže večer vyrážím ven na kafíčka a svařáčky. 

 

Byť se stal počítač nezbytnou součástí našich životů, občas je potřeba laptop zavřít a žít to, co se odehrává tam venku. Z druhé strany cítím nesmírnou vděčnost a radost za každého našeho čtenáře, který si najde chuť a čas, aby si přečetl jakýkoli náš článek - ať už během svátků nebo kdykoli v průběhu roku. 

 

Vám všem přeji, abyste každý měl své malé cíle a motůrky, které vás ženou kupředu. Které vás nabíjí energií, inspirují vás a dělají vám tolik radosti jako třeba mně Svět bydlení. 

 

Zároveň děkuji svému týmu, který mi pomáhá Svět bydlení tvořit s dělá z něj tak pohodové místo, kterým bezesporu je! 

 

A ať se vám krásně bydlí :)"

 

Štítky:

vánoce
ab
ab
ab
ab
ab