Kategorie

Veletrh Tendence - bezedná inspirace

Jeden z trojice nejvýznamnějších nábytkářských veletrhů u nás letos nabízí návštěvníkům z řad laiků i profesionálů velké množství interiérových "premiérových" novinek i desítky nově vystavujících firem.
Tendenci jako veletrhu, který představuje především nábytek, dekorace a další bytové doplňky, budou stejně jako v minulých letech vévodit národní novinky, které jsou sdruženy do projektu Top Ten a právě na veletrhu Tendence se představí vůbec poprvé v ČR.

Obývací pokoje vystavovala na loňské Tendenci také společnost mecca interier

Foto: meccainterier.cz

Klenoty letošní Tendence

V Top Ten je letos zařazeno zatím 15 novinek a mezi horké kandidáty na vítěze patří např. lednice Gorenje Pininfarina v netradiční kombinaci broušeného hliníkového povrchu a černého lesklého skla, které reflektuje život v místnosti, kde stojí. Její dotyková ovládací obrazovka je snadno ovladatelná, rozšiřuje funkci chladničky a poskytuje informace o uchovávání potravin. Po stisknutí se navíc změní na průhledné sklo se světlým odstínem zelené a objeví se okno nabízející pohled na obsah ledničky. Při návštěvě Tendence můžete vidět další také „uchazeče“ o cenu Top Ten – nejmodernější skládací wellness zařízení, lednici s pípou, záclony zdobené originálními kameny od Swarovského, nový multifunkční vysavač od Bosche, nerezový koš na odpadky se senzorovým ovládáním nebo LiftMatic – první troubu vyvinutou pro umístění na zeď.

Letošní veletrh Tendence obohatí přehlídka světel

Foto: www.aprolux.cz

Svět světel

Pro návštěvníky veletrhu, kteří hledají vhodné osvětlení nebo se chtějí jen pokochat světem designově kouzelného světla jsou připraveny novinky v rozšířené sekci v hale č.1. Novinky představí např. společnosti Apro Lux, City Illuminations, Luminex a další. V letošním roce se veletrhu Tendence zúčastní nově několik tuzemských prestižních firem, např. Hanák nábytek, Brik interiér nebo  Böhm Jihlava.
TENDENCE Termín konání: 5. až 8. října 2006 Místo konání: PVA Praha- Letňany
ab
ab
ab
ab
ab