Kategorie

Veletrh BYDLENÍ otevírá své brány po dvanácté

Pro zájemce z oboru ale i z řad těch, kteří chtějí jenom načerpat inspiraci nebo se seznámit s novými trendy v oblasti bydlení a moderního životního stylu, se ve čtvrtek ráno otevřou brány Výstaviště Flora v Olomouci.
Největší výstavnický pavilon  A se totiž stane dějištěm již dvanáctého ročníku veletrhu BYDLENÍ. Veletrh proběhne ve dnech 19. – 22. října a účastní se ho asi šedesát vystavovatelů. Veletrh je možno navštívit denně od 10 do 18 hodin, poslední den výstavy pak do 17 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na expozice kuchyní, obýváků, dětských pokojů, sedacího nábytku, podlahových krytin, dveří, skla, nábytku do ložnic, bytových textilií, svítidel, keramiky, elektrospotřebičů či pomůcek pro údržbu domácností.  Novinkou letošního veletrhu je soutěž s denním slosováním vstupenek o hodnotné ceny – nerezové nádobí, zdravotní matrace či mikrovlnku.

Veletrh BYDLENÍ 2006 bude hostit na šest desítek vystavovatelů

Další lákadla

Součástí doprovodného programu budou i ukázky různých dovedností, které už z mnohých domácností zcela vymizely. Členové hanáckého Spolku řemesel ručních předvedou zájemcům kouzlo tkaní, síťování, drátování či předení. Cech malířů a lakýrníků ČR se zde bude prezentovat denními ukázkami dekoračních nátěrů, k vidění bude i podzimní aranžování květin.
ab
ab
ab
ab
ab