Kategorie

Variant, Top dům 2009, slavnostně otevřen pro veřejnost

Variant, držitel titulu TOP DŮM 2009, byl slavnostně otevřen jako nový referenční dům v Trnové u Prahy!
 

 Oblíbený rodinný dům typ VARIANT

Jeden z nejoblíbenějších rodinných domů, Variant, si zájemci o nízkoenergetické kvalitní bydlení mohli doposud prohlédnout v Ostravě, kde stojí vzorový dům. Nyní je pro ně připravena nová alternativa a to již několik kilometrů za Prahou, v malebné obci Trnová.

TOP DŮM 2009, VARIANT

Výhody typového domu Variant

Jednou z výhod Variantu je, že působí velmi kompaktním dojmem a lze ho úspěšně situovat jak do městské, tak do venkovské zástavby. Jeho nejvýraznějším prvkem je integrovaná garáž, nad níž se nachází velmi prostorné a originálně řešené studio. V referenčním domě v Trnové je k vidění originální využití tohoto prostoru jako samostatné bytové jednotky.

Moderní a zdravé bydlení

Již název Variantu vypovídá o jeho schopnostech přizpůsobit se přáním a požadavkům svých majitelů. Absolutní a neomezená variabilita moderního zdravého bydlení - to je Variant. Ať už plánujete výstavbu v blízké době nebo zatím jen o vlastním domě sníte, přijďte si prohlédnout veškeré detaily stavby. Společnost CANABA se výstavbou úsporných rodinných domů na klíč zabývá od r. 1991 a za tuto dobu poskytla bydlení již 3 000 rodin. Díky použití unikátního konstrukčního systému šetří čas a tím i náklady svých klientů, garantuje vysokou kvalitu i pevnou cenu celé výstavby. Kromě zmíněného referenčního domu nabízí CANABA síť vzorových domů, které jsou otevřeny každý den včetně víkendů i svátků od 10 do 18 hodin.

Info, foto: CANABA, www.canaba.cz
ab
ab
ab
ab
ab