Kategorie

Vánoční soutěž: Darujte sobě nebo blízkým bytové zařízení!

Nábytek podle vlastního výběru teď můžete pořídit pro sebe nebo někoho z rodiny či přátel. Je to jednoduché - stačí se zapojit do soutěže.
 

Nábytek a bytové doplňky se hodí každému. Němý sluha na odložení oděvu, knihovna či stojan na víno, zrcadlo či moderní sedací pytel, to jsou jen některé ze zaručených tipů na vánoční dárek.

Vánoční dárky z nabídky e-shopu Nábytek-Jeko.cz

Užijte si advent a vánoční období v poklidu bez stresu a shonu nákupních center, vybírejte vánoční dárky pro své blízké na internetu z pohodlí domova. Například e-shop Nábytek-Jeko.cz  přináší celou kolekci dárkových tipů pro Vánoce 2010.

Soutěžte s námi o další poukaz na nákup nábytku dle vlastního výběru za 5000 Kč. Soutěžní otázku naleznete zde.

Vánoční dárky pro děti, rodiče i známé

Na stránkách Nábytku Jeko naleznete celou řadu dobrých nápadů na vánoční dárky, navíc za snížené ceny. Najdete zde tipy na dárky pro děti  i pro rodiče a nechybí ani celá kategorie nábytku a doplňků do bytu, které o Vánocích potěší prarodiče  nebo vaše známé a přátele.

Více krásných dárků pod stromeček za nízkou cenu

Aby váš Ježíšek o Vánocích nadělil více radosti a dárečků bylo dost pro všechny, připravil Nábytek-Jeko rovnou čtyři druhy vánočních slev! Teď v nabídce Jeka pro Vánoce 2010 naleznete: • návrhy na vánoční dárky se slevou 10 % • dárky levnější o 20 % • nábytek a doplňky s cenou sníženou o 30 % • výrobky, které jsou pro vánoční nabídku zlevněny o 40 %

Dárkový poukaz e-shopu Nábytek-Jeko

Dospělé, rodiče a lidi, kteří svůj domov vybavují a vylepšují, rozhodně nadchne nový nábytek. Můžete je nechat vybrat, co přesně by si do bytu přáli, a nábytek koupit, ale vánoční kouzlo takového dárku se ztrácí. Jestli ale nechcete o jejich vánoční překvapení přijít, nadělte jim vánoční dárkový poukaz, aby si po Vánocích z nabídky e-shopu s nábytkem sami vybrali to pravé. Dárkový poukaz ale pochopitelně můžete i vyhrát - stačí následovat odkaz v úvodu tohoto článku a odpovědět na soutěžní otázku. Přejeme hodně štěstí!

 
ab
ab
ab
ab
ab