Kategorie

Vánoční dárek od redakce pro Vás: Nápověda pro soutěž o FUGU samolepky

Soutěž o originální vinylové samolepky od FUGU Design vyvolává veliký zájem. Je vidět, že samolepky FUGU se Vám opravdu zalíbily a leckdo by si jimi rád zpestřil interiér svého domova.
 

Do redakce již došlo na osm stovek odpovědí na soutěžní otázku "Na kolika FUGU samolepkách na stěnu najdete rybu nebo rybičky?" Soutěžní otázka je tentokrát asi záludnější, než se na první pohled zdá. Pouhá desetina odpovědí došlých redakci je totiž správná. Svět bydlení ale nechce své čtenáře trápit a ždímat. Chceme, aby pro Vás byly naše soutěže hlavně zábavou a příjemným zpestřením dnů všedních i svátečních.

Čtěte: VYHRAJTE ORIGINÁLNÍ VINYLOVOU SAMOLEPKU NA ZEĎ PODLE VLASTNÍHO VÝBĚRU
!!! POZOR !!!
Tato SOUTĚŽ již byla UKONČENA Všem, kteří se do soutěže zapojili děkujeme!

Proto jsme se rozhodli nadělit všem čtenářům milý vánoční dárek v podobě nápovědy pro soutěž.

  • Nápověda první: Při pátrání v  katalogu vinylových samolepek FUGU po rybkách a rybičkách Vám doporučujeme nespoléhat se na pouhé náhledy. Rozklikněte každý detail, ať objevíte i rybičky jinak nepovšimnuté :)
  • Nápověda druhá: V téhle soutěži magazínu Svět bydlení může uspět pouze ten, kdo vypatrá, co opravdu znamená exoticky znějící slůvko "fugu".

Mohlo by Vás zajímat: Jak vybírat samolepky na zeď: Vsaďte na kvalitní materiál a design
Nepřehlédněte ani: FUGU : Interiérové samolepky, které vyčnívají z řady

Abychom nikoho nediskvalifikovali, tak pro tentokrát učiníme výjimku a do losování zařadíme i druhé - opravné odpovědi těch, kteří zjistí, že třeba právě jejich původní odpověď spadla mezi těch sedm stovek chybných tipů. Hodně štěstí v soutěži všem a báječné Vánoce přeje celá redakce magazínu Svět bydlení! Ať se Vám daří v novém roce 2010!

ab
ab
ab
ab
ab