Kategorie

Uskutečněte si svůj sen a vybudujte doma krb

Uskutečněte si svůj sen a vybudujte doma krb
Pokukujete po zakonzervovaném vyústění kouřovodu ve vašem domě nebo bytě a říkáte si, že by stálo za to pořídit si krb? Seberte odvahu a realizujte svůj nápad.

Zdroj tepla, který se hodí kamkoli

Když se rozhodnete vytvořit si doma idylku s praskajícím ohněm, potřebujete krb, který by se snadno ovládal, byl praktický, úsporný, nepřetápěl místnost a vypadal esteticky. Všechny požadavky splňují sálavé a akumulační krbové vložky FLAMEN. Ovládání krbové vložky je u nich jednoduché a dá se zvládnout jednou rukou. Prosklení může být orientováno v prostoru jakkoli, nejenom čelně, ale do levého nebo pravého rohu,. Je jenom na vás, které se do uspořádání místnosti bude hodit nejlépe. Krbové vložky FLAMEN také dokážou udržet prosklená dvířka čistá bez zakouření. Proto si efekt z plamenů krásně vychutnáte.

Zdravý a rovnoměrný ohřev

Systém FLAMenergy zajistí úsporný provoz, při kterém nikdy nedojde k přetopení místnosti. Jádrem krbu je vložka kombinovaná s akumulační vestavbou. Popsané řešení krbu zajistí, že se teplo vytvořené v krbu dostává do místnosti postupně během několika hodin. Dochází tak k úsporám a v místnosti nikdy není příliš horko. Úspěšně se daří ohřívat celou místnost rovnoměrně. Sálavé Teplo z krbu je navíc zdravé, protože jeho zdroj nevíří do vzduchu prach a nečistoty.

Šetrný k životnímu prostředí i peněžence

Pokud kladete velký důraz na ekologii, potom určitě uvítáte, že sálavé a akumulační krby jsou výborným řešením určeným pro nízkoenergetické domy. Krby FLAMEN se nabízí ve výrobní řadě BETA AKU a KAPPA AKU, které se liší účinností a výkonem. Nabízí výkon 2-8 kW s účinností 82 % a 4-13 kW s účinností 85 %. Právě díky akumulační obestavbě se dá výkon krbu podle potřeby snížit dokonce i na méně než 2 kW. Díky tomu je krb šetrný nejenom k životnímu prostředí, ale i k vaší peněžence, protože protopíte mnohem méně dřeva.

ab
ab
ab
ab
ab