Kategorie

Umění stínu

Pokud jste vyznavači originálních a neotřelých nápadů a při řešení zastínění ve své zahradě se nechcete spokojit s instalací tradiční markýzy, mohl by vás uspokojit produkt společnosti SOLIDAY, která je na českém trhu zastoupena firmou Lama blinding systems.
Na lehké a vzdušně působící nerezové kostrukci je upevněna plachta, která se jednoduše sroluje. Velikost systému je variabilní a má velice moderní a odlehčený design.

Na materiálu záleží...

Všechny komponenty systému jsou zhotoveny z antikorozních materiálů v kombinaci s velmi kvalitními plasty. Vysoká pevnost pokryvových látek a specifická flexibilita zaručují dlouhou životnost a absolutní nenáročnost údržby. Systémem lze zastínit poměrně velkou plochu - až 70 m2.

Stín na dálkové ovládání

Lze jej ovládat manuálně, nebo automaticky pomocí dálkového ovládání. Každý stínící systém je individuálně navržen a přizpůsoben architektuře budovy. S klientem je konzultována barevnost, výběr materiálu i způsob ovládání. Stínící systém SOLIDAY může být instalován i samostatně na volném prostranství. Správně navržený projekt chrání nejen před slunečními paprsky, ale i před nepříznivým počasím. Firma nabízí projekt zastínění ve formě nabídky zdarma.
ab
ab
ab
ab
ab