Kategorie

Ubytování na Filmovém festivalu ve Varech

Ubytování na Filmovém festivalu ve Varech
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary každoročně přivítá desetitisíce návštěvníků dychtivých po žhavých novinkách ze světa filmu. Pokud si nezarezervujete vstupenky na projekce včas, zaručeně vás čeká adrenalinový zážitek na místě u pokladen. Podobně je to i s ubytováním. Podívejte se, kde složit hlavu mezi filmovým maratonem a odpočinout si po party v Aeroportu. Každý si najde to své.

Vienna House Dvořák se nachází přímo na kolonádě v centru města. Elegantní zdobená fasáda ukrývá stylový interiér jako z filmu Wese Andersona Grandhotel Budapešť. A pokud nebudete zrovna na festivalu, můžete využít bohatého wellness.

Pro ty, kdo preferují moderní zařízení před tradicí, je tu designový hotel Prezident. Byl vybudován pro splnění veškerých přání v oblasti luxusního ubytování, výjimečné gastronomie a nejkvalitnější lázeňské péče.

Grandhotel Pupp je známou karlovarskou klasikou s tradicí od roku 1701. V hotelu najdete kromě luxusních pokojů také casino, lázně, bazény, sauny, butiky, několik restaurací a barů. Zkrátka vše, co si člověk může během filmové dovolené přát. A navíc si tu budete připadat jako na zámku.

Pokud chcete být blíž zeleni a mít tak možnost uniknout festivalovému shonu, můžete se ubytovat v zalesněném areálu Vítkova Hora. Nabízí se zde několik možností ubytování – karavany, stany, bungalovy nebo hotel. Na místě si můžete také zapůjčit kola, koloběžky, projet se na koni, zkusit rybaření nebo golf.

Revelton Suites představuje osm moderně vybavených apartmánů v centru Karlových Varů. Hosté mají k dispozici prostorné byty s obývacím pokojem, jídelním koutem, kuchyní a pracovnou.

Jako další možnost se nabízí pronajmout si byt přes Airbnb. Toto je ideální pro ty, kdo chtějí mít soukromí a cítit se jako doma. Ale rychle, nabídka už je omezená a byty s blížícím se festivalem rychle ubývají.

Štítky:

karlovy vary MFF
ab
ab
ab
ab
ab