Kategorie

Trendy barvy pro letošní Vánoce

Trendy barvy pro letošní Vánoce

Byť nám koronavirus komplikuje dnes a denně život, Vánoce si vzít rozhodně nenecháme! Pojďte s námi načerpat tu pravou vánoční atmosféru a podívejte se, jaké barvy jsou letos v kurzu! 

Letošní Vánoce jednoznačně v modré 

 

Modrá barva vládne celému roku 2020, jinak tomu nebude ani o Vánocích. Její kouzelná moc spočívá v tom, že dokáže zklidnit mysl. A to je v téhle době opravdu potřeba. Proto neváhejte a obklopte se modrou barvou během Vánoc dosyta. 

 

Tmavší odstíny vám budou připomínat tajemno a to pravé vánoční kouzlo. Světlejší odstíny zase evokují sníh, mráz a celkově tu správnou vánoční atmosféru. 

 

Růžové Vánoce pro romantiky

 

Pokud jste romantické duše a modrá barva je na vás až moc chladná, máme pro vás dobrou zprávu. Růžová je druhou trendy barvou letošních Vánoc, a to v jakýchkoliv odstínech, od starorůžové přes pudrovou až po syté tóny. Ani touto barvou nemusíte šetřit, jen si dejte pozor, aby pak vaše bydlení nepřipomínalo cukrovou vatu nebo panenku Barbie. 

 

Růžová barva je něžná a symbolizuje lásku. A láska k Vánocům jednoznačně patří. Proto neváhejte a pořiďte si i růžový balicí papír, do kterého zabalíte dárky pro své milované. A pokud už by se vám zdálo té sladké barvy moc, skvěle ji doplníte a skombinujete se stříbrnou. 

Vánoce v minimalistickém stylu 

 

Nezklameme ani vyznavače minimalistického stylu, ten totiž přežije vše a letos je opět v módě. Pokud si tedy nevyberete ani modrou, ani růžovou, pořád ještě můžete Vánoce sladit do bílé, šedé a stříbrné. A pořád budete IN. 

 

Takové odstíny pak krásně doplní dekorace ze dřeva nebo ze slámy. Skvělým tipem na balení dárků je pak obyčejný hnědý balicí papír, který si dozdobíte třeba přírodními materiály, jako jsou větvičky, sušené plátky pomerančů nebo kousky skořice. 

ab
ab
ab
ab
ab