Kategorie

Toužíte po vlastním domu se zahradou? Ještě je správná chvíle na jeho pořízení!

Toužíte po vlastním domu se zahradou? Ještě je správná chvíle na jeho pořízení!
(komerční sdělení) Závidíte svým přátelům či sousedům v okolí pohodlné bydlení ve vlastním domě se zahradou a osvěžujícím bazénem? Nepřemýšlejte nad tím, jak se v parných dnech k někomu nenápadně „vetřít“ na návštěvu, poohlédněte se po vlastním.

Pořiďte si místo králíkárny prostorné hnízdo

Kdo by nebažil po soukromí a pohodlném bydlení, které nabízí rodinný dům. Sousedovic děti vám nedupou nad hlavou, i o půlnoci si pustíte nahlas domácí kino a přes den se můžete nerušeně opalovat na zahradě. Láká vás takové bydlení? Pak neotálejte, situace na trhu s nemovitostmi nahrává výhodné koupi. Od roku 2008 zaznamenaly všechny české nemovitosti velký pokles cen. Aktuálně klesají již jen rodinné domy. Byty stagnují a samotné pozemky dokonce pomalu zdražují. Dalším plusem pro vás jsou rekordně nízké úroky z hypoték. Nad koupí by váhal snad jenom blázen! V současnosti je výhodné dům pořídit i jako investici do budoucna. Nic netrvá věčně a je jasné, že postupem času nemovitosti opět podraží a prodej přinese nějaký peníz do kapsy. Koupě domu v letním období je vhodná také pro případné rekonstrukce a stavební úpravy. Přes léto mohou všechny mokré procesy kvalitně vyschnout a vy se tak vyvarujete pozdějším problémům zapříčených vlhkostí.

Jak postupovat při koupi?

Když vybíráte pračku, necháte si poradit od odborníka. Také otázku realit byste měli řešit s odborníky na slovo vzatými. Nevědomost či neznalost se mnohdy nevyplácí! Říkáte si, že realitní kanceláře jsou vydřiduši, kteří vás jenom připraví o další peníze? Podívejte se na to z jiného úhlu. Zkontrolují za vás nemovitost, informují o případných nedostatcích, zajistí veškeré právní služby a nakonec vám pomohou vyřešit otázku financování. Ve výsledku ušetříte spoustu času i peněz.  Navíc jako kupující žádnou provizi neplatíte, týká se totiž prodávajících. Abyste nenaletěli, vybírejte si za partnera vždy velkou a spolehlivou realitní kancelář, která má vlastní zázemí a dobré reference. Nejvíce se dozvíte od předchozích klientů, proto sledujte diskuze a poptejte u známých. Pomoci vám může také návštěva pobočky nebo zabrouzdejte na její webové stránky. Zpracování vám může leccos napovědět. Máte-li v realitní kancelář důvěru, svěřte se do jejích rukou. Pomůže vám vybrat to správné bydlení a vy už konečně nebudete muset okupovat zahradní bazény svých známých.

ab
ab
ab
ab
ab