Kategorie

Top 5 trendy vychytávek pro vaše bydlení!

Top 5 trendy vychytávek pro vaše bydlení!

Možná už teď přemýšlíte, co sami sobě nadělíte pod stromeček anebo o co si napsat Ježíškovi. Kromě nového svetru a kosmetiky to také mohou být trendy vychytávky, které vám usnadní a rozzáří vaše bydlení. Tady je 5 našich tipů. 

Konferenční stolek s neviditelným úschovným prostorem 
 

V menších obývacích pokojích je skvělé mít postavený designový konferenční stolek, který vám dělá parádu, ale zároveň má ukryté místečko pro odkládání a úschovu všech maličkostí, které zrovna potřebujete. Rafinované řešení šuplíčků a poliček, kterých si nikdo na první pohled nevšimne, hraje prim.  

Skleněné osvětlení 


V letošním roce roce patří mezi trendy skleněné osvětlení. Ať už jsou to retro žárovky nebo moderní hipsta lustry, vždy by mělo být vidět hlavně sklo. Díky tomu, že jsou takové lustry bez stínítek, pouští vám do obydlí mnohem více světla. Zvlášť, pokud k nim zvolíte LED žárovky nebo čipy. 

Udržitelné materiály 


Udržitelné materiály se letos staly trendem číslo jedna. A je celkem jedno, jestli z nich máte celý dům, jestli máte na zahradě nábytek z palet anebo jestli jste zastáncem udržitelných dekorací. Právě na ty je vždycky správný čas a vždy potěší jak vás, tak vaši domácnost. Vybírejte z materiálů, jako je dřevo, kámen, korek nebo bambus. 

Wellness koutek v koupelně


Odpočinek je jednou z nejdůležitější věcí, které musíte svému tělu dopřávat. Protože doba je taková, že na wellness si člověk jen tak nezajde a nezajede, je fajn udělat si malou relax zónu třeba ve vlastní koupelně. Stačí vám bohatá pěna, správná muzika, lehké intimní osvětlení a třeba vířivá vana. Také nezapomeňte do koupelny, pokud se vám vejdou, dát nějaké živé květiny a přírodní dekorace. 

 

Světle zelená a mintová barva letos opravdu frčí, takže se nebojte ručníků, váziček nebo podložek právě v těchto odstínech. 

Kombinace protikladů 


Protiklady se přitahují, to je známá pravda a neplatí to jen ve vztazích, ale také při zařizování moderního bydlení. Máte minimalisticky vybavený byt s prvky skandinávského stylu? Tak přesně teď je ten čas pořídit si do pokoje to šíleně kýčovité vintage křeslo, které se vám tak líbí. Máte vše laděné do jedné až dvou barev? Tak si pořiďte celou sadu doplňků v pěkně křiklavých odstínech. Fantazii se meze nekladou. 

ab
ab
ab
ab
ab