Kategorie

Top 3 trendy v bydlení pro rok 2021!

Top 3 trendy v bydlení pro rok 2021!

Rok 2021 už klepe na dveře a my všichni doufáme, že bude poklidnější a ne tolik dramatický jako rok 2020. Co se ale bude dít na poli bydlení? Sledujte nejžhavější trendy pro rok 2021. 

Přírodní materiály

Trendem číslo jedna budou bezesporu přírodní materiály. Proto, pokud se chystáte na rekonstrukci bydlení nebo jen lehké vylepšení domácnosti, koukejte po materiálech, jako je dřevo, kámen, mramor nebo sklo.

 

Stejně tak pofrčí minimalismus a s ním spojený skandinávský styl. V neposlední řadě nezapomínejte na dostatek zelených rostlin. 

Trendy barvy 

Mezi barvami budou v roce 2021 vévodit zejména světle modrá, ale i tmavě modrá, béžová nebo bronzová. Dokonalá pak bude pro vaše bydlení kombinace zmíněných třech. Tyto odstíny můžete zvolit pro malbu, nábytek nebo doplňky. A jak už jsme zmínili, libovolně je mixovat. 

 

Pozadu ale nebude ani zelená barva, která symbolizuje spojení s přírodou a vnese nám do životů snad i trochu klidu a relaxu. 

Moderní vychytávky

Doba jde kupředu rychleji a rychleji a s ní se mění také praktická část našeho bydlení. V roce 2021 vsaďte na bezúchytový nábytek, skleněné dotykové LED vypínače, bezdotykové ovládání technologií zejména hlasem či telefonem a skryté zásuvky s odklopným nebo vysouvacím mechanizmem. 

 

Důležitá je jednoduchost, čistota a praktičnost. 

ab
ab
ab
ab
ab