Kategorie

To nejlepší zateplení pro rekonstrukce a starší stavby

Starý dům většinou znamená starosti spojené s velkými tepelnými ztrátami či vlhkostí zdiva a tvořením plísní. Pokud chcete starší stavbu využívat, rozhodně je na místě rekonstrukce a dodatečné zateplení budovy.
Realizace domu s odvětranou fasádou Novabrik Nejvýhodnějším řešením je v současnosti odvětrávaná fasáda Novabrik, která zůstane ve výborném stavu po několik desítek let bez nutnosti údržby. Kromě zateplení získáte navíc také elegantní fasádu, jež rozzáří váš dům.

Když rekonstrukce, tak kvalitně

Rekonstrukce či modernizace starých objektů bývá náročná a komplikovaná. A to jak z hlediska technického, tak i finančního. Proto je třeba ještě před jejím začátkem pořádně promyslet všechna pro a proti. V souvislosti s dodatečným zateplením je třeba se ohlížet především na kvalitu materiálu, jeho tepelně-izolační vlastnosti či garantovanou životnost. A jaké řešení tedy vychází jako ideální pro dodatečné zateplení v rámci rekonstrukce? Díky řadě nesporných výhod je to moderní systém Novabrik, který se v současnosti těší velké oblibě. A to hned z několika důvodů. Toto zateplení vám pomůže efektivně ušetřit náklady za energie, vytvoří komfortní prostředí v interiéru po celý rok a díky principu odvětrávané fasády přispěje ke zdravějšímu bydlení bez vlhkých zdí a plísní. Pro starší domy, rekonstrukce a všude tam, kde je nadbytečná vlhkost jsou ideálním řešením cihly Novabrik Regular

Objevte celou řadu výhod

Pro rekonstrukce se ideálně hodí fasádní obklady Novabrik Regular. Betonové cihly, které tvoří jak účinné zateplení, tak elegantní fasádu. Byly navrženy speciálně pro starší domy, u nichž jsou problémy s vlhkostí zdiva a tvořením plísní. S tímto systémem získáte nejen kvalitní dodatečné zateplení, ale také odvětrávanou fasádu, v níž cirkuluje vzduch. Starosti s nadbytečnou vlhkostí tak vyřešíte snadno a rychle! Kromě toho také jistě oceníte jednoduchost montáže. Fasádní obklady se montují suchou cestou bez nutnosti použití malt či lepidel, tudíž montáž zvládne každý šikovný kutil. Instalace fasády navíc může probíhat v kterékoliv roční době, což například starší způsoby zateplení neumožňují. Novabrik Regular nabízí pro realizaci fasády celkem čtrnáct barevných variant.

Fasáda, v níž se snoubí funkčnost i estetika

Kromě efektivního zateplení získáte také moderní a hezky vypadající fasádu. Rozhodnete-li se pro toto vysoce funkční a nadčasové řešení, vybírat si budete moci z patnácti barevných odstínů od bílé a pískové, až po červenou, zelenou či meruňkovou. Podle svého vkusu si také můžete zvolit povrchovou úpravu fasádních obkladů, a to buď štípanou, broušenou nebo hladkou. S fásadou Novabrik bude i starší dům po rekonstrukci vypadat zase skvěle.

 Proč si vybrat právě systém Novabrik?

  • úspora nákladů za energie
  • příjemné prostředí v interiéru po celý rok
  • obvodové zdi bez vlhkosti a plísní
  • estetický vzhled fasády
  • jednoduchá montáž tzv. suchou cestou
  • garance 50 let
Více informací na www.novabrik.cz
ab
ab
ab
ab
ab