Kategorie

The American Tin Ceiling- výrobce plechových stropních panelů

Jistě mnoho z vás již zažilo pocit zklamání, když jste po zakoupení vysněného vlastního bydlení zjistili, že stropy nebo dokonce stěny nejsou vůbec v takovém stavu, v jakém by být měly.
Pro případ, kdy strop nebo zeď není zcela rovná a pěkná a nechce se vám volat speciální firmu pro stavební úpravu, je tady řešení od firmy American Tin Ceiling. Tato americká společnost pronikla na trh plechových stropních panelů, a její webová prezentace vás o jejich kvalitách jistě přesvědčí.

První, čeho si jistě všimnete, je množství vzorků, kterými můžete váš strop, případně zeď, pokrýt. Nicméně vzorky nejsou všechno, bez barev by to totiž nebylo to pravé. I na tento prvek American Tin Ceilings myslí, k dispozici je škála 50 unikátních barev v různém koncovém provedení (matný, lesklý...).

Co vás jistě překvapí je množství instruktážních videí, která jsou na stránkách k dispozici a velmi vám ulehčí instalaci zakoupených panelů bez nutného zaškolování nebo asistence instalatéra (přeci jen zaplatit člověka z USA by vám celkovou cenu značně znásobilo). Další zajímavostí je kalkulátor nákladů – zadáte velikost místnosti (obecně plochy kterou chcete pokrýt), vyberete si konkrétní vzor, k němu vhodnou barvu a kalkulátor vám vypočítá, na kolik vás celá konstrukce vyjde (samozřejmě v US $).

Umělecká hodnota stránek je na dosti vysoké úrovni, byť nedosahuje kvality jiných designových skvostů. Nicméně po informační stránce přináší návštěvníkovi vše, co by mohl chtít v oblasti kovových stropních panelů vědět. K dispozici je také e-shop, kde si za pár minut můžete sami vybrat a nakoupit vhodné panely pro vaše použití. www: www.americantinceilings.com
ab
ab
ab
ab
ab