Kategorie

Tepelné čerpadlo za 99 tisíc? Ano, BOXAIR

Plnohodnotné tepelné čerpadlo pod 100 tisíc korun se stává realitou díky novince od společnosti MasterTherm CZ. Výrobce ho pojmenoval Boxair a věří, že nasadil těžkou váhu do souboje o nejvýhodnější způsob vytápění domů.
Na straně tepelného čerpadla BOXAIR stojí především technická vyspělost, velmi nízké pořizovací náklady, tří až sedmiletá záruka a zejména pak dlouhodobá ekonomická výhodnost alternativního vytápění domu tepelným čerpadlem.

Nikoli muší, ale naopak pořádně těžkou váhu představuje podle společnosti Master Therm CZ tepelné čerpadlo BOXAIR Foto: www.mastertherm.cz

BOXAIR: seznamte se

Tepelné čerpadlo vzduch-voda Boxair je vhodné pro rodinné domy s tepelnou ztrátou do 10 kW. Pracuje v rozpětí od -20°C do +30°C. Díky nízké pořizovací ceně se zkracuje doba návratnosti této investice, a tím se stává zajímavou variantou vytápění i u nízkoenergetických domů, chat či chalup. Boxair je tvořen jako kompaktní venkovní konstrukce, a proto nám v domě nezabere žádné místo. Napojuje se buď přímo do otopného systému nebo do akumulační nádoby (zapojení, které umožňuje ohřev TUV, bazénu...), takže je jeho instalace velmi jednoduchá a levná. Je vybaven moderním elektronicky řízeným expanzním ventilem na vstřikování chladiva, který reguluje a optimalizuje chod tepelného čerpadla, rotačním kompresorem a nízkohlučným ventilátorem. Na tohoto nováčka je záruční lhůta 36 měsíců, s možností prodloužení na 7 let.
ab
ab
ab
ab
ab