Kategorie

Tapeta z kolekce NALEP SI zná svého nového majitele!

Od 12.6. 2009 probíhala na Světě bydlení soutěž o nejzajímavější diskusní příspěvek pod článkem "Co všechno můžete na Světě bydlení". Hrálo se o designovou tapetu z kolekce NALEP SI. Soutěž je již skončena a designová tapetka zná svého nového majitele.
   Designové tapety z kolekce NALEP SI

Co všechno můžete na Světě bydlení

Od nového roku se na Světě bydlení změnila spousta věcí. Přibyly nové funkce, které Vám zjednoduší a zpříjemní prohlížení stránek našeho portálu. Mezi tyto nové funkce patří: tagy, box s klíčovými slovy, fotogalerie čtenářů, názorový sloupek, odborníci v poradně, články z Nazeleno.cz, G-servis a jejich pestrá nabídka stavebních projektů a připravujeme spoustu dalších. V soutěžním článku o dárkový poukaz v hodnotě 2 000 Kč  na kvalitní designovou tapetu z kolekce NALEP SI, se diskutovalo právě v tomto článku: Co všechno můžete na Světě bydlení.

Dárkový poukaz z kolekce NALEP SI

Názory čtenářů redakci Světa bydlení vždy potěší

Redakci Světa bydlení zajímalo, jaký názor mají čtenáři na novinky a změny, které se za posledního půl roku na Světě bydlení udály. Těší nás, že si čtenáři Světa udělali čas, prostudovali stránky Světa bydlení a přispěli svým názorem. Vážíme si vaší pozornosti, nápadů a rad, kterými jste přispěli. Příspěvek, který nejvíce obohatil redakci Světa bydlení o své nápady a rady je od paní Moniky, které tímto blahopřejeme k výhře v podobě dárkového poukazu z kolekce NALEP SI !

Vaše stránky - naše radost :-)

Dobrý den, moc se mi Vaše úprava stránek líbí. Jsem Vaší nepravidelnou čtenářkou již od roku 2005, kdy mi začaly chodit novinky z Vašeho portálu. I když já osobně nemám moc ráda fialovou barvu, musím přiznat, že v kombinaci s šedou je úchvatná. Jen tak pro zajímavost jsem otevřela mail z roku 2005 a už tenkrát jste měli soutěže, kterých jsem se ráda účastnila. Namátkou jsem vybrala jednu, která u mě měla velký úspěch a navrhuji její opakování, pokud se tedy již neplánuje:-) KUTIL-šikovní čtenáři a čtenářky, kteří rádi tvoří, kutí nebo se věnují ručním pracím, se mohou zúčastnit soutěže o hodnotné ceny... Mám totiž ráda soutěže, které jsou inspirativní pro druhé:-) A na jejíž základě se rozvíjí kreativita a kde podle nápadu může pak jiný vyrobit sám nebo s dětmi podobný výrobek. A mít z něho radost. Píšete, že na stránkách se budou objevovat odborníci v poradnách. Tak pokud je to jen trochu možné, zkuste prosím vytvořit i poradnu, která by se třeba mohla jmenovat Designéři radí, jak na to. Do poradny by čtenáři mohli zasílat dotazy se kterými si neví rady v oblasti designu (ladění barev, materiálu - hodí se k mojí červené sedačce, zelená výmalba? :-) Úplně nejlepší by bylo kdyby fungovala třeba jednou za měsíc a byla on-line a čtenáři by přímo diskutovali s designéry. Věřím, že každému čtenáři to může dát další podnět ke změně a třeba se nebude bát odvázat, když ho odborník trošku "nakopne".Fotogalerie je fajn. Je dobře, že jste ji rozdělili do několika kategorií, protože v tom nebude "chaos". Myslím si totiž, že pokud by byly fotky seřazeny, jen tak za sebou, tak ne každý by měl chuť procházek 100 fotek než najde nějakou o interiéru, protože ty ho zrovna zajímají. Píšete, že budou soutěže o nej fotku. Doporučuji soutěž o jednu hodnotnější cenu (fotoaparát) a máte fotek hned spoustu. Pokud je to však účelem mít 1000 fotek. Já sama si myslím raději 200, ale kvalitních, vypovídajících. Box s klíčovými slovy - úžasná věc. Jen dneska jsem použila již několikrát. Někdy je složité hledat ve starších článcích, takto to půjde snadno:-) Názorové sloupky - myslím si, že nebudou mít mraky čtenářů, ale já mám fejetony moc ráda a určitě je nás takových více :-) A co se mi hodně líbí, tak to jsou již rubriky pod řádkem bydlení - často jsem tam našla inspirace, kterou jsem jinde tak marně hledala :-)A taky dotace a zelená úsporám je na jedničku. Sice pro mě není aktuální, ale věřím, že spoustě lidem pomůže.G-servis - nemám sice moc ráda typové domečky, ale jsou lidé, kterým můžou vyhovovat proč ne. A my ostatní z nich můžeme aspoň něco málo čerpat a doladit si to podle svého. Každý má rád něco a já mám ráda dobré počteníčko s dobrým kafíčkem.Nescafé Espresso a portál svět-bydlení to je pohoda, inspirace nejen pro zimní večery :-) Hezký den.

Diskusní příspěvek paní Moniky ze dne 28.6. 2009

Další velice zajímavý diskusní příspěvek, který potěšil redakci Světa bydlení a jistě taky potěší i další čtenáře, je od paní Hany.

Mít svůj názor...

Mít svůj názor se prý ve Světě Bydlení nosí, takže, dámy a pánové, prosím....nebuďte úzkoprsí, líní, určitě si naleznete za den jednu malou chvíli, kdy nebudete na štíru s letní pílí, budete uvažovat a dojdete také, jako já, kolem půlnoci k zádanému cíli, jak zdejší redaktoři míní. Ujišťuji Vás, že ve Světě Bydlení se mi dnes poprvé velmi líbí, a tak nelituji (zde strávenou) půlnoční chvíli. Ač mám za sebou velmi těžký den, konstatuji, že čas strávený s Vámi mi nebyl nadarmo ukraden...ať žije již zítřejší nový den!!! Dobrou noc a rychle spěchám ze Světa Bydlení do Světa Snů a fantazií....vyprovokovali jste mne těmi nááááádhernými tapetkami, to je prostě úžasná věc!!!!

Diskusní příspěvek paní Hany ze dne 2.7. 2009

Blahopřejeme a těšíme se na další skvělé příspěvky ! Redakce Světa bydlení
ab
ab
ab
ab
ab