Kategorie

Stop nudě, kupte si bláznivé povlečení

Stop nudě, kupte si bláznivé povlečení
Máte rádi barevnost a bláznivost? Co si zvolit i takové povlečení?

Pokud nechcete mít nudně bílé konzervativní povlečení, zkuste si zvolit nějakou barvu, která vám například ladí se zdí, s dekoracemi na ní nebo s celkovým zařízením ložnice. Co takhle světle zelená, která už pomalu přivolává jaro? Na barevná prostěradla se můžete mrknout například zde.

Pokud se ale nemůžete rozhodnout a jedna barva vám přijde moc nudná, nebojte se a zkrátka nakombinujte vše, co vás napadne. Alespoň se tím tak rozzáří celá ložnice a o konzervativnosti nebude ani řeč. Světlé pastelové tóny se navíc skvěle hodí k tmavším detailům a vzorům, takže experimentujte. 

Můžete dokonce zvolit i vzorovaní povlečení, které splňuje jak barevnost, tak i zábavnost. Barvy opět můžete nakombinovat například se záclonou nebo s barvou zdi. Není od věci ladit i mini polštářky, křeslo, obrazy na zdi, koberce a podobně. A když se vám líbí bouřlivé vzory a divoké barvy? Nebojte se vyjádřit svou osobnost a připravte si ideální prostředí pro sladké snění. Je to jen o vás a na vás. 

A pokud nechcete úplný módní výstřelek, ale jen nějakou zlatou střední cestu, doporučujeme vám zvolit tmavší decentní barvy. Tou může být například hnědá, šedá či černá. Ideální je opět barvy nakombinovat a navrstvit. 

Ať už vyberete barvu povlečení jakoukoli, vždy volte kvalitní materiály, do povlečení se vždycky vyplatí investovat. 

 

Přečtěte si také náš článek o tom, jak vybrat správné prostěradlo, když trpíte alergiemi. 

ab
ab
ab
ab
ab