Kategorie

Stínící sítě na plot chrání vaše soukromí

Toužíte po větším soukromí na své zahradě nebo na dvorku? Chcete vyjít na zápraží aniž byste byli doprovázeni zvědavými pohledy vašich sousedů? Ochranné sítě PloteS Vám poskytnou vytoužený klid a svobodu.
 

Stínící sítě na plot

Stínící sítě na plot s 90% stínivostí značky PloteS jsou rychlým a jednoduchým řešením pro izolaci Vašeho pozemku. Hodí se na různé plotové systémy (drátěné, dřevěné a další), včetně provizorních oplocení pozemků a staveb.

Síťovina z kvalitního materiálu

Síťovina se vyznačuje vysokou pevností, barevnou stabilitou a vysokou odolností vůči UV záření. V podélných okrajích a uprostřed je tkanina vyztužena zesílenými pásy s otvory pro uchycení. Můžete ji libovolně příčně dělit řezem nebo střihem. Je k dostání ve výšce 1,2 m, 1,5 m, 1,8 m a 2 m. Síťovina nejen na plot Ochranná tkanina nalezne ve Vaší domácnosti i další uplatnění. Tkaninu můžete použít k přistínění skleníků a pařenišť. Je vhodná k zastínění terasy, pergoly a dalších zahradních přístřešků, kde Vás ochrání nejen před slunečními paprsky, ale i před deštěm. Dobře se uplatní jako ochranné sítě na pískoviště. Máte-li zájem o ochrannou tkaninu PloteS, navštivte online prodejnu www.plachty-shop.cz..

Info, foto: www.plachty-shop.cz
ab
ab
ab
ab
ab