Kategorie

Stavbaserver - vše o stavebnictví

Užitečné služby týkající se staveb a stavebnictví nabízí odborné, ale i laické veřejnosti mladý web Stavbaserver. Poptáváte například řemeslníka nebo stavební materiál? Pak jste tady správně.
 

Stavbaserver je oborový zdroj informací zaměřený na stavebnictví, práci pro stavbu a obory spjaté se stavbou. Portál dále nabízí i stavební noviny, které jsou rozděleny dle jednotlivých stavebních činností. Na náplni těchto novin se podle slov tvůrců webu podílejí přední odborníci v dané problematice. Neméně zajímavou složkou tohoto portálu je internetová poptávka, která nabízí možnost pracovního uplatnění pro živnostníky, střední firmy až po velké nadnárodní společnosti.

 

Krátce z historie

Provoz Stavbaserveru byl zahájen v říjnu 2006. Zpočátku měl fungovat pouze jako databáze firem a výrobků. Brzy po spuštění se k této databázi přidala poptávka po produktech a činnostech ve stavebnictví a stavební noviny.

...a budoucnost?

Tvůrci Stavbaserveru přicházejí podle vlastního vyjádření se stále novými možnostmi rozvoje a zkvalitnění informací.  Všechny tyto služby si kladou za cíl usnadnit orientaci v bouřlivě se rozvíjejícím a neustále se proměňujícím stavebnictví. Ke zkvalitnění Stavbaserveru jistě přispívají také články, které jsme původně připravili pro vás, čtenáře www.svet-bydleni.cz. Více informací o Stavbaserveru naleznete na  www.stavbaserver.cz.

ab
ab
ab
ab
ab