Kategorie

Společnost Whirlpool Corporation hlásí rekordní tržby

Společnost Whirlpool Corporation oznámila nárůst čistých tržeb ve druhém kvartálu tohoto roku o 33 procenta na rekordních 4,7 mld. dolarů.
Whirlpool Corporation připisuje tyto výsledky akvizici společnosti Maytag Corporation a zároveň vysoké poptávce zákazníků. Po odečtení vlivu nedávné akvizice činil nárůst čistých tržeb přibližně 5 procent

Společnosti Whirlpool Corporation pomohla akvizice se společností Maytag Corporation, rostl ale také zájem o její produkty

Nedávné inovace

„Všechny naše regionální divize vykázaly v tomto kvartálu vyšší jednotkové objemy, tržby i provozní zisk. Obzvláště mne těší výjimečná odezva na naše inovace výrobků ze strany obchodníků i zákazníků,“ uvedl Jeff M. Fettig, předseda představenstva společnosti Whirlpool. • Pod značkou Whirlpool byla uvedena nová pračka se sušičkou Duet Sport, což je menší verze oblíbené dvojkombinace Duet s předním plněním. Je vybavena systémem odpružení pro snížení vibrací a hluku. Podobně jako dvojkombinace Duet vykazuje méně než poloviční spotřebu vody a energie v porovnání s běžnými spotřebiči s horním plněním. • Pod značkou KitchenAid byl uveden nový systém péče o tkaniny s názvem Pro Line v kompletním nerezovém provedení. Jako první ze systémů pro praní nabízí uživatelské rozhraní s ovládacími prvky zapuštěnými pod sklo s dotykovým ovládáním. • Značka KitchenAid dále uvedla nejvýkonnější prémiový sporák v tomto odvětví a novou řadu prémiových mixérů. • Po úspěchu v prvním kvartálu, kdy byla uvedena první chladnička se zasklenými dveřmi Ice2O zn. Maytag, které mají vestavěn výrobník ledu a úpravu vody, následovalo uvedení další chladničky se zasklenými dveřmi Amana „ice and easy“.

Pod značkou Kitchenaid uvedl Whirlpool na trh řadu mixérů

Ocenění pro Whirlpool

• Časopis Business Ethics jmenoval společnost Whirlpool jedním ze „100 nejlepších občanů z řad firem“. Společnost se tak dostala mezi pouhých 16 firem, které jsou každým rokem do seznamu nominovány od doby jeho zavedení před sedmi lety. • Společnost Whirlpool získala ocenění Hardlines Innovation Supplier of the Year (Inovátor roku mezi dodavateli) za uvedení nové pračky se sušičkou s předním plněním výrazné řady Kenmore Elite HE4t „Colors“. Dalším oceněním bylo Hardlines Supplier of the Year (Dodavatel roku) od Sears Holding Corporation v rámci udělování ocenění Partners in Progress Awards (Partneři v pokroku). • Společnost Whirlpool získala ocenění Best Buy 2006 Bravo Award (Nejlepší koupě) v kategorii Home Life (Domácnost). Toto ocenění se dostává nejlepšímu dodavateli, který v roce 2005 zásoboval řetězec Best Buy svými výrobky a poskytoval mu služby. • Značka Duet společnosti Whirlpool se stala první pračkou s podstavcem, kterou nadace Arthritis Foundation certifikovala jako „uživatelsky příjemnou“. • Whirlpool Europe získala prestižní cenu Janus Design Award (Cena Janus za design) Francouzského institutu pro design za vestavnou mikrovlnnou troubu Genius; jedná se již o třetí cenu Janus, kterou společnost získala od roku 2002.

O společnosti Whirlpool Corporation

Společnost Whirlpool Corporation je předním světovým výrobcem a dodavatelem domácích spotřebičů s ročními tržbami přes 19 miliard dolarů, více než 80 tisíci zaměstnanců a 60 výrobními a technologickými výzkumnými středisky po celém světě. Whirlpool Corporation prodává spotřebiče značky Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Bauknecht prakticky ve všech zemích světa. Zdroj: www.whirlpoolcorp.com.
ab
ab
ab
ab
ab